Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy betegségem és már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy betegségem és már nem biztos hogy megfogok gyógyulni. Barátnőmmel erről nem tudok beszélni mert olyan sírásba kezd h 1 órát nem hagyja abba. De félek h majd mi lesz vele egyedül. Mit csináljak hogy tudjunk erről beszélni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

"De félek h majd mi lesz vele egyedül."


Nem azon kéne aggódni, hogy mi lesz majd a jövőben.

A mostani jelen pillanatokat kell megélni és értékelni.


Pedig jó lenne, ha minél többet beszélgetnétek erről a betegségről, hisz a mindennapi életetek része.


Sajnálom, hogy ilyen beteg vagy. Ne légy pesszimista, hogy nem biztos, hogy meg fogsz gyógyulni. HIGGY a gyógyulásodban és küzdj az életedért.

2018. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha egyszer átbeszéltétek a betegségedet a továbbiakban csak az adott állapotodat nézzétek. Ha van esély a gyógyulásra bizakodni kell, tegyél meg mindent érte, és kérd a barátnődet,hogy álljon Ő is pozitívan hozzá, mert Neked egy erős társra van szükséged.


Tudom sajnos miről beszélsz, én is átéltem hasonló helyzetet. Ha folyamatosan arra gondolsz,arról beszéltek,hogy mi lesz ha nem gyógyulsz meg még a hited is elveszíted és csak a negatív történésekre koncentrálsz.


Meg kell tenned mindent a gyógyulásért,keresd meg a betegséged kezeléséra legmegfelelőbb orvost/intézményt, bizakodj. Nem tudsz mást tenni.


A barátnőd pedig ha kitart Melletted azzal nem segít ha sír, inkább azzal, ha biztat, támogat, és segít a gyógyulásban amiben tud.

2018. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegseg?
2018. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek az előttem szólókkal! Bizz és reménykedj hogy meggyógyulsz. Egy daganatos ismerősömnek azt mondta egy professzor, hogy a gyógyulás 90%-ban fejben dől el.

Harcolj!!!

2018. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, és én BIZTOSAN bele fogok halni.


Lehet, hogy 50 év, de lehet 5 perc múlva - autoimmun, gyakorlatilag bármikor okozhat veseelégtelenséget, vagy embóliát...

Anya 42 évig stagnált, aztán rosszul lett, és 2 hét alatt meghalt.


Párom tudja, de nem törődünk vele, éljük az életünket, utazunk, szeretkezünk, és leszarjuk a folyamatosan fejem felett lebegő halál tényét.


Mi lenne vele? Meggyászol és éli tovább az életét, apa is túlélte anya halálát, bár máig végtelenül elszomorodik, ha beszélnie kell róla, még 14 évvel a temetés után is szereti. :)

2018. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!