Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők átlagban boldogabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők átlagban boldogabbak mint a férfiak a párkapcsolat területén?

Figyelt kérdés

Szerintem igen boldogabbak, mert valahogy úgy látom, hogy ők általában olyan párt találnak amilyet szeretnének és valahogy a Facebookon is több boldog nőt látok mint férfit. Férfi sokszor megalkuszik valamiért és inkább csak azért van a nővel hogy legyen neki valakije de nem olyannal akivel úgy igazán lenne. Persze ez sokszor inkább a férfiak hibája.

De talán a legmeggyőzőbb érv erre az hogy a mémek, karikatúrák inkább jellemzőbb a férfiakra gondolok olyanra mint például Forever Alone mém nőknél nagyon ilyenben még ki se találtak.


2018. máj. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Igen, mert nekik könnyebb párt találni.
2018. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

"a Facebookon is több boldog nőt látok mint férfit"

Mert több a FB függő nő mint férfi?


"a mémek, karikatúrák inkább jellemzőbb a férfiakra gondolok olyanra mint például Forever Alone mém nőknél nagyon ilyenben még ki se találtak"

Szerinted ki merne a mai világban nőket karikírozni?

2018. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

A párkapcsolat területén kb ugyanannyi nő boldog mint férfi,hiszen férfiakkal vannak párkapcsolatban.

Ha egy nő olyan párt talál amilyet szeretne, de a párja csak azért van vele, mert nem jönnek vele össze bombázók, akkor az a nő nem sokáig lesz boldog. Senki nem boldog egy nem őszinte kapcsolatban.

Az hogy a facebookon mit látsz, nem jelent semmit, ott mindenki boldognak mutatja magát. Én több nőt is ismerek akinek nincs párja, vagy nem úgy alakult a párkapcsolata, ahogy szerette volna. Sőt, most hogy így mondod, 41 éves vagyok,a korosztályomban nem ismerek boldog, harmonikus párt, pedig a facebook szerint mindenki az.

Forever alone a nőknél azért nincs, mert 1. nem sajnáltatják magukat 2. ha olyan helyzetben vannak mint én is (elvált, kisgyerek, nem találni megfelelő párt) akkor inkább jól elvannak egyedül és nem hisztiznek férfitársaságért. 3. a férfiak azt hiszik rólunk, hogy bármikor találunk pasit ha akarunk. Amiben van valami, de a minőséget ebbe már nem kalkulálja bele senki....

2018. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez egy elég összetett dolog. Addig igaz, hogy olyan férfit találnak, amilyet szeretnének, de mégis szenvednek a kapcsolatban és ez azt eredményezi, hogy a szingli nők sokkal boldogabbak, feltéve, hogy nem keresi görcsösen a párját. Ez a saját észrevételem.
2018. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%
Mivel nem vagyok szép nő, így attól sosem kellett tartanom, hogy férfihad koslat utánam. Még tiniként is a vén kéjencek érdeklődtek egyedül... aztán már csak 1 félelmem volt, ha találok nekem megfelelő párt: hogy ő ne azért legyen velem mert más épp nem jutott. Ez lenne a legmegalázóbb dolog a párkeresősdibe. Szóval nem hiszem hogy létezne valódi boldogság egy olyan férfi mellett, aki csak szamárnak használ.
2018. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk arról, hogy a férfiaknál a házasság csökkenti a depresszió kialakulását, a nőknél pedig fordítva:

[link]


Itt egy másik cikk, ami pedig arról szól, hogy a nők életének legboldogabb szakasza az, mikor már özvegyek.

[link]

2018. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is rossz következtetésre jutottál. A nők nem boldoggabbak, csak sokan inkább kirakat életet élnek, mint valódit. Mert más nem jutott nekik.


Szerintem pedig nőként ugyanolyan nehéz értelmes párt találni, mint férfiként. Mindkét nem részéről siralmas a felhozatal.

2018. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!