Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy aki mellől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy aki mellől elsodortál? Eszedbe jut még, megkeresnéd?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek, de úgy hozta az élet (pl másik városba költözés(neki mindent fel kéne adni, hogy együtt legyetek, és nem az a távolság, amit csak úgy átugrik az ember) egy hosszabb nagyobb betegség(nem akarod, hogy úgy lásson, tudni tud róla) családi gondok(ez mindenkinek más)) amit még nem tud legyőzni a jóban rosszban rész. Hiába próbáltátok tartani a kapcsolatot, valahogy elsodródott mellőled. Még sokat gondolsz rá, megoldódott ami útba került, megkeresnéd, hogy hátha lenne jövőtök együtt?
2018. máj. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, az első verzió. Azóta sok év eltelt, de még mindig eszembe jut néha. Remélem boldogan él, és megtalálta azt a nőt, akit keres.
2018. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt egy srác akivel így jártam, nem volt semmi drasztikus oka, csak valahogy így alakult. Eszembe jutott utána is aztán pár évvel később ő keresett, de másodjára se lett belőle semmi.
2018. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1, Igen; 2, Igen, eszembe jut, de nem keresem; 3, Azóta tudom, hogy nekem senkivel sem lenne jövőm, ebben az országban 100%, hogy nem.
2018. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
1%
Mit tudom én, hogy volt-e. Nem tudom, nem érdekel, nem foglalkozom azzal, hogy pár hete/hónapja/éve kivel beszéltem rövidebb-hosszabb időszakokat. Nem érdekelnek az emberek.
2018. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van.
2018. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legrosszabb akkor téged mi érdekel?
2018. máj. 26. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Aztán pár évvel később megkerestem, de nem válaszolt nekem az üzenetemre. Aztán megint vártam pár évet, megpróbáltam 2x is felkeresni, de akkor sem érdekeltem, szóval már nem érdekel.
2018. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt.

Ő az első olyan lány aki komolyabban tetszett, de nem jött össze. Jött a "maradjunk barátok", 1-2 hónapig még tartottuk is a napi kapcsolatot barátság szinten, aztán egyik napról a másikra eltűnt, lett párkapcsolata, utána hiába írtam neki, pillanatok alatt lerázott. Nem igazán gondolok rá, nyilván ha szembejön Facebookon kép vagy valami, akkor eszembe jut, de ezt lezártnak tekintem. Majd talán pár év múlva ha úgy alakulnak a dolgok megkeresem hogy mi van vele.

A másik lánnyal teljesen máshogy történt, pár nappal a megismerkedésünk után már együtt töltöttünk egy éjszakát stb... aztán felszálltam egy repülőre és elutaztam az országból. Nem egészen egy hétig tartott az elhatározás, hogy kitartunk egymás mellett. Ő gyakrabban eszembe jut, kb. havi szinten beszélünk egy keveset, amikor voltam otthon télen akkor is találkoztunk, szóval vele legalább a kapcsolat megmaradt, de közös jövőről egyikünk sem ábrándozik.

2018. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!