Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket zavar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavar egy kapcsolatban ha a nő fehérmájú (nem tud kielégülni)?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

előbb a fogalmakat tisztázzuk:


- fehérmájú: szereti a szexet, de nincs vele semmi gond

- nem tud kielégülni: nimfomániás. ez egy elég komoly mentális betegség, soha nem kerülnék vele kapcsolatba

2018. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hátőőő.... felvetne problémákat. Leginkább azt, hogy még nálam is szexmániásabb, nem tud kielégülni. Pedig én egész nap képes vagyok szexelni és néha az sem elég... itt már lehet, hogy kevésnek érezném magam. De könnyen lehet, hogy ha tényleg ilyen, akkor nimfomániás... ami amúgy szörnyű neki is.


De ha csak simán nagy étvágya lenne, azt imádnám! :)

2018. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

#1: Látom, te kiemelkedő osztályzatot kaptál szövegértelmezési órán, elismerésem.


Igen, engem valszeg zavarna, ugyanakkor ha lelkileg kielégültnek érzi magát, akkor igazából túl tudnék lépni rajta.

2018. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem tud kielégülni, akkor leszne bajok, mert egy idő után mással fog próbálkozni. Plusz rettentő nagy élvezet lehet úgy szeretkezni vele, hogy vágja a pofákat, mert úgyse érez semmit.


A fehérmájú amúgy nem ezt jelenti.

2018. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen zavarna, mert az azt jelenti, hogy kevés vagyok
2018. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérdező férfi vagy-e?A fehérmájú az szeret sokat szexelni meg élvezi is.Az ha nem tud elmenni megint más.Ennek sok oka lehet.Ha kíván és mégsem sikerül neki,akkor próbálj figyelni rá.A jeleket mit szeret mi az ami jól esik neki.
2018. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok nő van aki nem tud kielégülni de ez nem jelenti azt hogy sosem elég neki a szex és állandóan szexelni akar.

Általában a férfiak arra mondják hogy fehérmájú akit nem tudnak kellően megdugni, ez a férfi impotencia elfedésére szolgál.

Voltam olyan nővel akiről az előző partnere azt mondta hogy fehérmájú. Hát nekem egyáltalán nem úgy tünt. És mint kiderült azért mondta mert az alatt a 5-10 perc alatt amig a pasi birta a 10 centis cerával a csaj nem tudott kielégülni.

2018. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!