Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Pozitív, negatív vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Pozitív, negatív vagy semleges, ha a férfi akivel ismerkedtek tud főzni és házias?

Figyelt kérdés

Leginkább a kényszer vitte rá, de sosem tiltakozott ellene. Sokáig élt egyedül mielőtt találkoztatok és ezalatt megtanult főzni (és nem is borzalmas amit összehoz), és élvezi is csinálni. (Viszont! Ha együtt élnétek sokszor főzne ő, de nem kizárólagosan, szóval nektek is kellene). Házimunkák nagyrészében "profi", saját módszereket fejlesztett ki az idők folyamán a folyamatok egyszerűbbé tételére. Az élet hozta így, de sosem bánta.


Viszont eléggé elutasítja az olyan berögződéseket, mint a "nőnek a dolga a házimunka a férfié meg a sörözgetés a fotelban" - holott ezt látta otthon).


Viszont negatívumként nagyon sok területen nem férfias, utálja a labdarúgást, elég rossz sofőr (mindig betartja a szabályokat, nem előzget nagyon, kerüli a belvárosi dugókat, parkolni se tud nagyon), nem iszik sört és nincs meg benne a "férfibüszkeség" (bár a sima büszkeség igen, de nem túlzába víve).



Egy példa: Ismerkedés során, az első olyan randin amit "nála" tartotok, ő vacsorát készítene, az jól venné ki magát? (nyílván nem valami luxuskaját, de nem is a kifőzde szintjén álló főzeléket, hanem valami olyat amiről tudja, hogy szereted, de nem is bonyolult elkészíteni). Baj lenne, ha nem pont olyan, ahogy szeretitek?



#egyedül élés előnyei #önellátó háztartás #folyamatos fejlődés #első randi szépségei
2018. máj. 26. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összedobok egy finom, és jól is kinéző vacsorát, közben megiszunk egy pohár bort, azt szokták értékelni a csajok.
2018. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam pozitív, ha egy férfi főz, most, takarít, megcsinál minden házimunkát és bevásárolni is elmegy. Előző párom is ilyen volt, nekem konkrétan alig kellett valamit csinálnom, de mindkettőnknek jó volt így. (ő többet volt otthon.) Sajnos a környezetünk (család, barátok) állandóan szekáltak emiatt, mondván h papucs, meg h kihasználom. Persze nem emiatt szakítottunk de azóta se ismerkedtem meg olyan férfivel aki akár betette volna a lábát a konyhába v a kisujját mozdítaná ha házimunkáról van szó...
2018. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


De azok a férfiak akik sosem tették be a lábukat a konyhába, sosem éltek egyedül? Nagyon hamar rávisz a muszáj, igaz nekem előtte is volt rá hajlamom, szóval nem valami rabságnak éltem meg, hanem izgalmas kihívásnak, tök jó volt fejlődni a kezdeti szerencsétlenedéstől (anyám távsegítségével), odáig mikor már vendégül láthattam a családom. Jó érzés.


Bár amit a barátod csinált, az már nekem túlzás lenne. Szeretem csinálni, de azért néha jól esne más főztjét is megkóstolni, illetve maga a gesztus is nagyon jó mikor valaki neked főzött valamit. Ugyanezt érzem mikor másnak készítek valamit.


(Igen, tudom nem vagyok normális)

2018. máj. 26. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:

"Persze nem emiatt szakítottunk de azóta se ismerkedtem meg olyan férfivel aki akár betette volna a lábát a konyhába v a kisujját mozdítaná ha házimunkáról van szó..."


Hát akkor ismerkedj olyanokkal, vazze! :D

2018. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Hát akkor ismerkedj olyanokkal, vazze! :D"


Tudod, hogy van az... az ilyen férfiak azok akik "kedves vagy, egy nő egyszer nagyon szerencsés lesz, ha megkap"... de persze az a nagyon szerencsés nő sosem az, aki mondja :)

2018. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen pozitív. A háziasság is, és az is, hogy nem az a tipikus "férfiállat" :D
2018. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem abszolút pozitív ez a hozzáállás, nálam előny :)


"utálja a labdarúgást, elég rossz sofőr (mindig betartja a szabályokat, nem előzget nagyon, kerüli a belvárosi dugókat, parkolni se tud nagyon), nem iszik sört és nincs meg benne a "férfibüszkeség" (bár a sima büszkeség igen, de nem túlzába víve"


szerintem nem ezektől lesz férfias valaki, és nem tekintek valakit férfiatlannak, hogy nem szereti a sört/focit/nem tud parkolni :D nálam az a férfias férfi, aki nem papucs, van véleménye, bízhatok benne, nem papucs, kiáll magáért, vannak életcéljai, és tud nőként kezelni... meg persze férfinak néz ki :D (nem kell, hogy kigyúrt macsó legyen, csak ne legyen egy punnyadt hájpacni, aki egy pici fizikai munkától kipurcan :D)

abszolút taszító számomra ami kis hazánkban normálisnak számít, hogy mindkét fél dolgozik normál műszakban, plusz a nőé a teljes házimunka.

2018. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét.

Én kifejezetten örülök neki, hogy a párom nem néz focit, sört is csak szőkőévente iszik.

Iszonyat jól főz. Az első nála töltött rnadinkon olyat főzött, hogy majd bepisiltem. Óriási plusz pont volt.

És így a mindennapokban is jól jön, hogy nem mindig nem kell gondolkodnom hogy mi legyen az ebéd/vacsi, nem mindig nekem kell a konyhában ácsorogni.

2018. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a leírt dolgok abszolút pozitív dolognak számítanak. Párom hasonló, mondjuk ő nem annyira szeret főzni. De ő sem szereti a focit, nincs kocsija... mégsem tartom férfiatlannak.


Amúgy nem, egy randin nekem nem lenne gond, ha nem épp olyan, ahogy én szeretem, max, megemlíteném neki, hogy én hogy szoktam csinálni.

2018. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen pozitív.

Erről is szól a párkapcsolat, hogy együtt, megosztva kell végezni a teendőket. Amit te szeretsz jobban csinálni, azt te csinálod, amit a párod, azt meg ő.

Ezek nagyon jó tulajdonságok, hogy házias vagy, nem iszol sört, nem szereted a focit... Nem vagy lusta, kiveszed a részed a házimunkából, ez így van rendjén, és nagyra értékelendő.

Bárcsak ilyen férjem lenne!

2019. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!