Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítanak azok a 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítanak azok a 40-es nők, akik p***s.hu-n "luxus" életet várnak el?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé provokatív a kérdésed. Nyilván ugyanarra, amire a többi nő (kortól függetlenül), aki azon az oldalon keres eltartót.
2018. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha téged provokál, akkor a gond veled van. Mit tud nyújtani egy lepukkant 40-es, ami havi szinten minimum 500 ezer ráfordítást megér?
2018. máj. 26. 23:02
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Huszonéves vagyok, és nem keresek eltartót (saját keresetem van, nem szorulok másokra), tehát nem engem provokál a kérdésed.

Különböző ízlésű emberek vannak, eltérő vágyakkal. Van, aki 23 éves lányt szeretne anyagilag támogatni, és olyan is van, aki akár 40 éves nőt. De te nyilván arra utaltál, hogy kevesebbet érne egy idősebb nő, mint egy fiatalabb. Ezért írtam, hogy provokatív jellegű a kérdésed.

2018. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem tom, de a 36 éves elvált Meghan Markle csak hozzáment a 3 évvel fiatalabb Harry herceghez, aki jóval gazdagabb, mint a puncs.hu gárdája.


Amúgy honann jön belőled ez a hatalmas rosszindulat?

2018. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mi van itt, feminista parti? Vagy inkább funkcionális analfabéta parti: ember, lepukkant (értsd: átlag, ápolatlan, panellakó) 40-es nőkről beszélek, nem (főleg Markle-kaliberű) 30-asokról.

Egyébként technikailag Harry hercegnek nincs vagyona, de ne menjünk bele a brit (illetve angol és walesi) közjogba; természetesen értem, hogy mire gondoltál ezalatt.

2018. máj. 26. 23:33
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Naivak. Azt hiszik valakinek majd bejönnek, de akinek pénze van és fizetős csajokat vesz meg nem a 40-es korosztály lesz a célcsoport. Már a 30 as is lefutott széria.
2018. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Mertek nagyot álmodni.

Vagy csak nem tudatosult még bennük, hogy most már nincs több dobásuk, nem jön újabb apuci, miután az előző lecserélte őket.

Vagy ők tudják, hogy jön, és mi vagyunk a hülyék ehhez.

2018. máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

"De te nyilván arra utaltál, hogy kevesebbet érne egy idősebb nő, mint egy fiatalabb. Ezért írtam, hogy provokatív jellegű a kérdésed."


azért ez is provokatív, mert nem tesz különbséget az "eszmei érték" és a "(hús)piaci érték" között

2018. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért próbálkoznak mert nem veszik tudomásul hogy leamortizálódtak a piacon. A régi cukrosbácsi lecserélte őket fiatalabbra, de aki ennyi idősen nem szedte össze magát anyagilag az szegényen és egyedül fog meghalni. Ez egy ilyen biznisz.

A szabadpiacon még lenne rájuk kereslet, egy 180-200e fizetésű, 2 szobás panellben lakó, 10 éves kocsival rendelkezó pasi szeméylében de a szegény proli szint az már nekik nem felel meg.


Ezek lesznek azok az öreglányok akik a kutyájuk szarát szedik a parkokban tök egyedül miközben beszélgetnek a kutyával.

2018. máj. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van önbizalom rendesen.ennyi
2018. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!