Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor az én életem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor az én életem tényleg céltalan?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, jelenleg külföldön élek, egyedül.

Otthon volt a 8 évig tartó kapcsolatom, nagyon fiatal voltam amikor elkezdődött a kapcsolat. Utóbbi években együtt éltünk, de megcsalt, megbocsájtottam, aztán újra és újra...

Akik után volt pár hónapig, egy önző, beképzelt pasi volt, ennek is vége lett.

Aztán jött kijöttem külföldre, akkor elkezdtem beszélgetni egy magyar nős pasival, ez régóta tart, több nem történt eddig.

Én kapcsolatot már nem szeretnék, sem családot. Azért vagyok most itt, hogy miután hazamegyek, tudjak venni egy házat, kocsit magamnak. Beszélgettem erről egy nővel, aki szerint teljesen céltalan az életem, elpocsékolom az időmet a nős pasira (ha ő nem lenne, akkor sem akarnék kapcsolatot), és konkrétan lehülyézett, amiért nem akarok gyereket.

Ha nem szülök soha, akkor tényleg mint nő értéktelen vagyok?? Mert ha igen, szülni akkor sem fogok, csak kiakadtam ezen az egészen. És nem, nem arról van szó, hogy túl fiatal vagyok, és ezért nem, arról sem, hogy nem tudnék gondosodni, eltartani egy gyereket, tudnék, de nem akarok.


2018. máj. 27. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállalás csak azok számára ad "értelmet" az életnek, akik ezenkívül képtelenek voltak ilyet találni. Vlsz a szóban forgó nő is ilyen.
2018. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami egybites nő szavai miatt ezen tényleg komolyan elgondolkodsz?

Lehet ez neked tényleg fontosabb, mint hiszed.

2018. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Jesszus...felnőtt nő vagy, ne mások mondják már meg, mi lehet az életed célja :D Van akinek a gyerek életcél és el sem tudja nélküle képzelni az életét, de van aki nem akar, vagy nem való neki.


Rengeteg életcélja lehet az embernek, a gyerek csak egy lehetséges opció. Viszont nős férfival kavarni tényleg nem kellene :/ Soha nincs jó vége az ilyesminek, meg hát no, nem tudom, egy gerinces ember inkàbb tartózkodik kapcsolatban lévőtől.

2018. máj. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szüléssel kapcsolatban csak megjegyzem, hogy amíg egyre kevesebb "értelmes" ember dönt a gyerekvállalás mellett és egyre több kevésbé értelmes ember képes reménytelen környezetben is bevállalni a gyereknevelést, addig tényleg abba az irányba halad az emberiség, mint az Idiocracy című filmben :D
2018. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a célja az eletednek amit kitalsz. Veszel egy házat egy autót majd megoregszel meghalsz a kutya se fog rád emlékezni ergo full céltalan. De ha szaporodsz se biztos hogy valami nemes célt ertel el. Így aztán az a célod amivel tudsz azonosulni mert a végén úgyis meghalsz
2018. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"gyerekvállalás csak azok számára ad "értelmet" az életnek, akik ezenkívül képtelenek voltak ilyet találni. Vlsz a szóban forgó nő is ilyen."


Mondja ezt az, aki nem tud különbséget tenni a gyerek meg a WC papír guriga között.

2018. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kisgyerekes anyuka vagyok, 33 évesen szültem. Az igaz, hogy a gyerek új célokat tud adni,de nekem már az előtt is voltak céljaim (amiket nagy részt el is értem) és azóta is vannak olyan céljaim amik a gyerektől függetlenek. Imádom a gyerekemet, de sok dologban bekorlátoz, pláne hogy egyedülálló anya vagyok, tehát nem tudom a gondokat megosztani egy társsal. De így is küzdök az új céljaimért, amiket gyermektelenként biztosan könnyebben elérnék, de én nem cserélném el a lányomat a világ összes kincsére sem.


Ezzel csak azt akartam mondani hogy lehet tartalmas életet élni gyermekkel is meg gyermek nélkül is.


Viszont a nős férfire tényleg csak az idődet pazarlod. Az oké, hogy nem akarsz kapcsolatot, de nem becsületes dolog így belegázolni másnak a házasságába, akkor sem ha nyilván ő kezdeményezte, meg ha te nem lennél, lenne más...legyél kicsit empatikusabb, gondolj bele a feleség helyébe. Persze, még nem feküdtetek le, de ez

nem sokat változtat a megcsalás tényén.


Nem jó ez így és ezt te is érzed, ezért írtad ki szerintem a kérdést, amit a nő mondott neked, azt csak azért tetted hozzá, hogy megnyugtassunk, hogy nem csak az anyaság ad célt egy nőnek és ez igaz is. De a nős pasival mit akarsz, a szeretője leszel?

2018. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A nős pasival nem tudom mi lesz...mivel van köztünk majd 2000km, és egy évben csak egyszer-kétszer megyek haza, így maga a testiség nem nagyon tud létre jönni, mióta ez megy, 3szor voltam otthon, de nem találkoztunk, pont azért, hogy ne is történjen semmi, ennek ellenére nagyon kívánom, és nagyon rossz ez így, tudom, hogy legjobb lenne lezárni, de a semmitől a levelezés is több. A feleségét sem szeretném bántani, én is voltam megcsalt, tudom milyen érzés azon az oldalon lenni.

Kicsit káosz van a fejemben most, harcolok magammal, de mindig győz a vágy, így a leveleire is mindig válaszolok :(

Van amikor azt gondolom le kell zárni és itt a vége, máskor meg azt, hogy miért vonjam meg magamtól ha jó. 4


Utolsó!

Mik voltak azok a célok amiket el is értél a gyerek előtt? Üzleti, anyagi dolgok?

2018. máj. 27. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Utazás, diploma, külföldi munka, itthoni munka, házvásárlás és másik városba költözés, és most az életmódomon dolgozom illetve karriermódosítást tűztem ki célul. 41 éves vagyok.
2018. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A levelező partner komolyan valami cél ? Nem a gyerek szülése nem szülése ami miatt most elég nullanak érzed magad hanem az hogy még egy csavot se tudsz összeszedni.
2018. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!