Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzám nyomják a mellüket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám nyomják a mellüket a kolléganőim, miért? 45F

Figyelt kérdés

Az utóbbi évben feltűnt, hogy 2-3, nálam idősebb kolléganőm, a hétköznapibbnál is tartalmasabban hozzámérinti kebleit, csak úgy a munka során. De jobban, és el sem húzza jó ideig, miközben iratok fölött egyeztetünk.


Ez miért csinálják a nők, akarnak valamit?

Gyúrogatok újabban, és ez 3-4 kilónyit meg is látszik, fel is tűnt nekik.

Mindnek van párja, ezért kérdem, nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni, hogy félreértem.

Köszi a válaszokat!



#mell #hozzám nyomják
2018. máj. 27. 00:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem hinném, hogy akarnak valamit. Hozzám is hozzám szokták, pedig én nő vagyok. Egy bizonyos kor felett gondolod érdekli már az embert ilyen gyerekes hulyeség, hogy a csocse hova ér meg hova nem.
2018. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha zavar (és nyilván zavar, különben nem írtad volna ki), közöld velük, hogy ezzel kényelmetlen helyzetbe hoznak téged, és szeretnéd, ha befejeznék.

Ha nem teszik meg, akkor pedig fordulj a munkáltatódhoz. Ő elrendelhet kivizsgálást, felszólíthatja őket, hogy hagyják abba ezt a fajta viselkedést. Ha nem teszik, akkor pedig indíthat fegyelmi eljárást.

2018. máj. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Jól kigyúrtad magad, megtetszett nekik az új tested és szexuális viszonyt akarnak veled létesíteni. (gondolom ezt akartad hallani 45 évesen)
2018. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

hát, nem tudom, én gyakran "lemellelek" véletlenül férfiakat, nőket is, és nincs benne semmi szándékosság. lehet, hogy csak beképzeled, hogy nem véletlen, mert nőtt az önbizalmad a gyúrás miatt?

persze az is lehet, hogy tetszel nekik, bár picit fura tetszésnyilvánítási módszer :D

2018. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Versenyeznek veled, hogy kinek van nagyobb. 🙃
2018. máj. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan, mint egy 17 éves kisfiu, ugy reagálsz erre. Gondolom, most azt várod, mondjuk azt észrevették hogy kigyúrtad magad, és most fel akarnak szedni. Szerintem beképzeled ezt az egészet, gondolom ők ész sem veszik, hogy hozzádérnek. Persze, egyszerre több kolléganő is...hogyne 😊
2018. máj. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem igen, én csak olyannal csinálom ezt... :) De persze fiatalabb vagyok nálad, nem a kérdezett korosztály.:) Más jelét nem adják?
2018. máj. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
El nem tudom képzelni hogy lehet egy csöcsöt odanyomni valakihez akivel iratok felett egyeztetünk. Milyen mutatvány az? Hogy kell elképzelni? Nekem nincs mellem.
2018. máj. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Én nőként sem tudom ezt elképzelni... Hogy a francba lehet odanyomni véletlenül? :D Habár nemkem nincsenek túl nagy melleim, de akkor is.
2018. máj. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Honnan lehetne tudni? Mindkét verzióval találkoztam. Voltak akik már ilyesmivel nem foglalkoztak. Jöttek hátamra borították a ciciket miközben az előttem lévő papírokat lapozgatták. Mondhatni, észre sem vették, hogy rám feküdtek. A munkával foglalkoztak.

Viszont van a másik variáció. Vannak akiknél már csak emlék otthon a szex, de ők még kívánják. Viszont, ők már nem kislányok, lazán el is mondják, mit akarnak.

2018. máj. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!