Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy foglalt pasi félreérthetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy foglalt pasi félreérthetetlen célzást tett arra vonatkozóan, hogy tetszem neki. Én szeretném vele tisztázni a dolgot, szerintetetk jó ötlet?

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük egymást mindig tetszettünk egymásnak, megvan az a bizonyos szikra. Keressük egymás társaságát, megy az adok-kapok. De foglalt, nyilván nekem semmi több nem fér bele. Ennek ellenére pár napja ő félreérthetetlenül a tudtomra adta, hogy érez valamit (nem szexuális célzattal). Én nem igazán reagáltam rá, pedig nekem is nagyon tetszik, de nem szeretnék belerondítani s kapcsolatába. Azóta nagyon zavarban van előttem, mintha szégyelné magát. Egy helyen dolgozunk, úgyhogy szeretném ha normalizálódna a viszonyunk, úgyhogy arra gondoltam, hogy négyszemközt beszélnék vele a dologról. Mit szóltok?
2018. máj. 28. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez egy jó ötlet.
2018. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint nyilván azt mondanám neki, hogy be kell fejeznünk a flörtölgetést mert barátnője van. Viszont ez a gyerekesen kerüljük egymást dolog is tök gáz, már tök kollégának is leesett a tantusz.
2018. máj. 28. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyél naiv. Belegondoltál már, hány nővel szórakozik még rajtad kívül? Minden szó párbeszéddel adod alá a lovat. Nem kell semmit sem megbeszélni, meg tisztázni. Minimalizálod vele a kommunikációt és kész.
2018. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Hány évesek vagytok és mennyire közeli a munkakapcsolatotok?
2018. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Közeli a kapcsolatunk, ő 27 én 26.
2018. máj. 28. 19:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezzel a kommunikáció minimalizációval az a baj, hogy már többször is próbáltam. Egy ideig bevállt, aztén kezdődött minden elölről...
2018. máj. 28. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Egyszer kalandozhattok :)
2018. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan csináld, de vissza fogod kapni ezt, remélem tudod.
2018. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Úgyis szexelni fogtok..
2018. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mégis mit fogok visszakapni? Megcsókoltam én? Lefeküdtem vele? Semmilyen fizikai kapcsolatra még csak lehetőséget sem adtam és nem is adnék. Azt, hogy igen, vonzódunk egymáshoz nem tagadom, de nem választottam, próbálom elnyomni, éppen ezért próbálok meg vele beszélni is, hogy hagyjuk abba. Engem is csaltak már meg, hagytak el egyik percről a másikra másért. Hidd el, nem széndékozom ezt okozni senkinek.
2018. máj. 28. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!