Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 25 éves leszek és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves leszek és még mindig szűz vagyok akkor tényleg nagy gond van velem? 23F

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Minek gondolkodsz ennyire előre? Ha zaar téged, tegyél meg mindent amit tudsz ellene...
2018. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én 29 éves vagyok és még mindig szűz, de nem érdekel különösebben. Nincsen gond veled és velem sem.
2018. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos van és be kell ismerni 1,5 év és 25 leszek
2018. máj. 28. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Istenem, mennyi élményből maradsz (maradtál) ki!!!
2018. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha te úgy érzed, hogy gond van veled, akkor az a te személyes szocproblémád. Általánosságban nézve én semmi kivetnivalót nem látok abban, ha valaki 25-35 vagy akár 40 éves korára szűz, mert egyrészt nem ismerem, nem tudom mi áll mögötte, simán lehet, hogy komoly oka van (és nem feltétlenül gond, hanem mondjuk elhatározás, nem találta meg azt, akivel szerette volna, mittudomén), másrészt meg a világon hidd el, rajtad kívül az égvilágon senkit sem érdekel mikor dugtál először (vagy hatszázadjára. Úgy általában senkinek semmi köze a nemi életedhez és pont).


Viszont ha te gondnak érzed, akkor tegyél ellene. Én személy szerint nem vagyok szűz, meg amúgy is nő vagyok, de azért úgy gondolom, hogy ha úgy állsz hozzá, hogy ez a világ legnagyobb tragédiája, akkor úgy jársz majd te is végül, mint az amerikai tömeggyilkosok meg úgy általában ezek az "incelek", akik képtelenek feldolgozni az élet nehézségeit. Viszont ha megtalálod a boldogságod és a boldogulásod másban, akkor nem teljesen mindegy, mikor és kivel szexelsz?

2018. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
1,5 év alatt annyi minden változhat. 1 hónap allatt is, sőt 1 éjszaka alatt is.
2018. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy lesz időd menj el prostizni!!!

Arra jó lesz, hogy az intimitás körüli misztikus ködöt eloszlassa.

Aztán jöhet az önfejlesztés, párkeresés, párkapcsolat mechanizmusának megismerése.

Privátban segítek bővebben, ha gondolod. Az itteni megkeseredett feminácikkal meg ne foglalkozz, csak azon lesznek, hogy mégjobban lehúzzanak a szarba.

2018. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Talán nem nagy, de egy kicsi gond mindenképpen van, ha nem akarsz az lenni és mégis az vagy. Ez bármire igaz egyébként, szeretnél izmos lenni, de nem vagy az, szeretnél szépen zongorázni, de nem tudsz. Érted... Baj alatt ne gondolj feltétlenül tragédiára vagy defektre, de szerintem azzal nem teszek neked jót, ha megsimogatom a buksidat, hogy minden rendben. Te is érzed, hogy nincs, ezért írtad ki a kérdést. Na, de senki nem mondta, hogy a gondokat ne lehetne megoldani. :)
2018. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem azért kell bacni hogy ne nézzenek fogyinak,hanem mert jobbat tesz veled ha lecopatsz egy nőt mint egy pszihiáter
2018. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Matek órán hol voltál? :D

25 később lesz. Lehet van veled némi gond, de attól még a szex összejöhet. Nekem is vannak gondjaim mégis összejött.

2018. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!