Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság egyre inkább azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egyre inkább azt tapasztalom, hogy a normálisabb fiúknak is jobban tetszenek az olyan lányok, akik belemenősek, rámenősek, isznak, buliznak. Nektek erről mi a vékeményetek?

Figyelt kérdés

Mindig mikor megismerkedek egy fiúval, elkezdünk beszélgetni, előáll a buli és az alkohol témákkak. Mikor elmondom neki, hogy én nem sűrven szoktam bulizni, inni meg egyáltalán nem iszom, rögtön lepattint. Szerintetek bennem van a hiba? Mert nem sodródom én is az árral,mint a mai fiatalok többsége?

18/L


2018. máj. 28. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem igaz. Legábbis nekem például az olyan lànyok jönnek be akiknek nem minden a buli, pia. Bár én szoktam haverokkal iszogatni de az is ritka, max havonta vagy kéthavonta egyszer, egyébként soha nem iszom. Bulival meg az a bajom, hogy tömeg, nyomor, zsúfoltság, bunkó emberek, szarrá piált turisták akik arra várnak, hogy valaki megszánja őket néhány bogyóval. Szóval gáz amik mennek szórakozóhelyeken.


Nincs benned hiba, nem kell sodródni az árral, én sem teszem. Ha ők mennek jobbra én megyek balra, ez ilyen egyszerű. :)


22/F

2018. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Akik emiatt pattintanak le azok csak meg akarnak dugni és tobábblépnek.

Egy olyan nőt aki nem iszik nem bulizik sokkal kisebb valószínűséggel lehet megdönteni, és ez sokkal több energiába kerül, mint egy bulizós italozós csajt.


Itt van a kutya elásva.

Ha normális kapcsolatot szeretnél akkor örülj annak hogy ilyen pasik lelépnek és esélyt adnak azoknak akik nem csak megdugni akarnak téged.

2018. máj. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ne aggódj, a másik oldalon is ugyanez van. Ha nem vagy partner ezekben a dolgokban, akkor rögtön unalmas vagy :D
2018. máj. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Ezt most ne vedd támadásnak, azt hangsúlyozni, hogy te nem iszol egyáltalán és nem jársz bulizni, sajnos elő tudod adni úgy, mintha elitista lennél, aki lenézi az ilyen embereket. Lehet, hogy nem akarod, de tűnhet úgy, mintha benned egy nagy adag előítélet lenne azok iránt, akik másképp élnek, mint te. Holott azért azok között is rengeteg klassz és nem szétcsúszott ember van, aki néha leül a barátaival egy jó borra, vagy elmegy bulzni a haverja szülinapján. Bevallom, a leírásod alapján nekem is olyan érzésem volt, mintha ezzel elítélnéd őt. Emiatt nem bírják sokan a vegánokat sem. Mert képtelenek úgy beszélni az életmódjukról olykor, hogy ne alacsonyítsanak le a mindenevőket és ne emeljék magukat piedesztára.


Félre ne érts, én sem iszom, unom is az olyan bulikat, ahol nem lehet igazán táncolni vagy beszélgetni, emiatt nem szeretem a szórakozóhelyeket sem. De nagyon-nagyon rossz ötlet értékítéletet mondani randin arról, amit a másik meg szeret, legyen az bármi. Próbáld meg másképp előadni, kétlem, hogy egy normális srácnak, aki nem csak azért normális, mert gátlásos és valójában ki akar törni ebbe a tombolásba meg züllésbe, kellene egy percig is egy partyarc lány.

2018. máj. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A normális fiúknak nem. Akiket te normálisabb fiúknak gondolsz, azok nem normálisak. A valóban normálisak nem kellenek neked.
2018. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, ugyan nekem is volt bulis korszakom de egyáltalán nem nézem le azoknak akiknek nincs vagy nem volt.
2018. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!