Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy nagyon szerettetek valakit, de az élet közbeszólt és nem lehettetek együtt? Hogy léptetek tovább?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült túljutni rajta? Nagyon szerelmes vagyok valakibe, az érzés ráadásul teljesen kölcsönös, de a hivatásom hosszabb időre távolra szólít és én nem akarom őt kínozni és váratni.... Tudom, hogy nem lehetünk együtt, valamikor a héten meg kell neki mondanom, de nagyon nehéz. Vele le tudnám élni az egész életem és fáj, hogy nincs rá semmi esély, hogy együtt legyünk. Aki volt már hasonló helyzetben, hogy birkózott meg ezzel? Hogy könnyítsek ezen az egész helyzeten?
2018. máj. 29. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan már...

Ha tényleg ennyire fontos lenne, akkor megoldanátok. Mi ez a hivatás, amit nem tudsz feladni, ha tényleg annyira nagyon-nagyon fontos ez a nő/férfi számodra?

2018. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én jelenleg külföldön dolgozok, és jobb is így. a férfi akit szeretek közel 2000km-re van tőlem, ráadásul nős. a vonzalom kölcsönös, de sosem lehetünk együtt, nem is volt köztünk semmi igazából, és nem is lesz. könnyebb így hogy távol vagyunk, de azért így sem egyszerű.
2018. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En voltam hasonlo helyzetben, es megoldottuk, mert akartuk. Minden mas csak dramai rizsa.
2018. máj. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. De ha nagyon-nagy a szerelem mindkét fél részéről, nem kell szakítani. Talán katona vagy, és mész Kabulba misszióra? Ha szeret, megvár. Ne szakíts vele, csak közöld a tényeket.
2018. máj. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szeretitek egymást, megoldjátok. Több megoldás is van. 1. Nem utazol el. 2. Együtt utaztok el. 3. Megvár téged. Olyan meg nincs, hogy közbeszól az élet meg a sors meg az atyaúristen. TE hozol DÖNTÉSEKET. Amiknek nyilván vannak következményei. Úgyhogy hagyd abba a nyafogást, vedd a kezedbe az életedet, vállalj felelősséget a döntéseidért, és keressetek együtt megoldást a kialakult helyzetre.
2018. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, a tavolsag meg a gyavasag (es egy picit düh miatt is mert egy bizonyos hatart atlepett) miatt az ido segit a felejtesben es uj embereket kell megismerni.
2018. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt. Őrülten szerelmesek voltunk egymásba, de ő Budapestre költözött (én az egyesült királyságban lakom). Mivel engem még 3 évig ideköt az egyetem, ő meg ki tudja visszatér-e valaha (és ha igen, ki tudja mikor), szakítottunk, mielőtt távkapcsolatban megutáltuk volna egymást. Be kellett látnunk, hogy nincs jövőnk.

Csak az idő segített. Sok-sok idő.

2018. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, szerettük egymást nagyon, de ő akkor már vőlegény volt.


Így számomra tabu maradt, ő meg nem akarta elhagyni a menyasszonyát.


Jópár éve ennek, azóta néha összefutunk, beszélünk. Van egy kisfia, a nővel azóta is boldogok - látom rajtuk, a gesztusaikból -, én pedig 2 éve együtt élek a kedvesemmel.


Ha akkor ő szabad, máshogy alakul, nem volt az. Nem bánom, a párom remek férfi, most már ha a csávó maga ajánlkozna fel, akkor sem kéne.

2018. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a páromat 1000km-ről ismertem meg cseten, félévig éltünk távkapcsolatban, mielőtt hozzá költöztem.


Szóval a távolság felnőtt embereknél nem szabad, hogy kifogás legyen.

2018. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!