Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem érzi ösztönlénynek magát?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy:

- Nem lehetetlen feladat számára a hűség, nem érez különösebb késztetést a félredugásra és kifejezetten nem tartja gerinces húzásnak azt.

- Képes a nőkre elsősorban úgy tekinteni, mint emberekre.

- Ha van valami, amit ő igényelne a szexben, de a nőnek ellenérzései vannak azzal kapcsolatban, akkor nem az számára az első, hogy követelőzni kezdjen/szakítást fontolgasson, hanem megértést tanúsít és sok türelemmel próbálja orvosolni a dolgot (vagy végső esetben lemond a saját "öröméről" akár).

- Nem akarja mindenáron megdominálni, alávetettjeként kezelni a párját, és az ágyban sem kívánja megalázni vagy méltatlan helyzetben látni őt.

- Társkeresésnél a személyiség prioritást élvez nála a külsőségek rovására, ami nyilván nem azt jelenti, hogy egy számára kimondottan taszító nővel is összejönne, csak azt, hogy nem a farkával lesz szerelmes.


Ne értsetek félre, nekem jóformán eszembe sem jutott volna, hogy ezeknek az ellenkezőjét feltételezzem bárkiről is, de ez az oldal elérte, hogy én érezzem magam kellemetlenül, amiért ilyen "irreális" elvárásaim lennének egy férfival szemben, mikor "belé nem ez van kódolva biológiailag" és "a természetes ösztöneit megerőszakolni senki sem tudja".



2018. máj. 29. 08:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
15%
Lenne, ha nem olvasnának folyton csalódott nőktől ilyen kérdéseket, ami néha kissé idegesítő már...
2018. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%
Jelen. Én ilyen vagyok. Tehát nem vagyok ösztönlény.
2018. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

#1

Ironikus, hogy a kismillió csalódott pasis kérdés után úgy érzed, pont ezt kell kikérned magadnak.:D (Amúgy én még nem írtam ki semmit ebben a témában.)

2018. máj. 29. 08:25
 4/39 anonim ***** válasza:
51%
A felsoroltakból van ami igaz rám, van ami nem, ez ilyen.
2018. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
45%
Ennek a kérdésnek amúgy mi az értelme? A férfiak 90%-a ilyen.
2018. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Sosem voltam ösztönlény.
2018. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

#5

Nem tudtam, hogy van erre reprezentatív adat.

Amúgy itt elsősorban nem az lenne a kérdés, hogy létezik-e ilyen a világon, hanem az, hogy akik idejárnak, többségében hogyan látják.

2018. máj. 29. 08:39
 8/39 anonim ***** válasza:
89%

Van. 14 éve élek együtt a feleségemmel. Egyszer sem csaltam meg, meg sem fordult a fejemben. Igazából a megcsalás gondolatától is undorodom. De tisztában vagyok azzal is, hogy neki is lenne alkalma a megcsalásra, hiszen egyébként is gyönyörű és eddig akármelyik kollégámnak/barátomnak mutattam be, mindenkitől megkaptam, hogy mázlista vagyok (tudom). Emellett okos, vicces, kedves, folyamatosan mosolyog, és amit neki nem vallok be: mindig igaza van, remek érzéke van ahhoz, hogy előre megjósolja a dolgokat. :D

Eszembe sem jutna egy ürítés miatt tönkretenni a kapcsolatom, tisztában vagyok azzal, hogy számomra ő a tökéletes minden téren. Sosem fáj a feje és a szexuális életünk is kiváló.


Sosem forgolódtam segédmunkás módjára egy nő után sem. Nem hatódok meg attól ha valakinek nagy melle van vagy ha miniszoknyát vesz fel, nem egy 16 éves kiskamasz vagyok vagy egy kiéhezett 50 éves.


Nincs olyan a szexben amiben a feleségem ne lenne benne, de nyilván én is úgy élvezem ha látom hogy neki is jó. Éppen ezért ha valamit nem szeretne, akkor arról én is lemondok szívesen.


Nyilván elsősorban a külsőségek számítanak, hiszen amikor először megláttam nem az jutott eszembe, hogy "pfúúú de humoros lehet ez a csaj!" hanem hogy milyen gyönyörű. Viszont pár éve egy betegség miatt felszedett jópár kilót, akkor is imádtam, akkor is vonzott szexuálisan, szóval ha fél szeme lenne vagy 1 lába vagy 20 kiló feleslege, akkor sem dobnám el senkiért és semmiért.

2018. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
50%
Ez most komoly, hogy az itteni huszonéves szűz, lúzerek írásai alapján ítéld meg az egész férfi nemet?
2018. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
53%
A többség ilyen. Egész addig, amíg rájuk nem mosolyog egy miniszoknyás cicababa.
2018. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!