Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a nő választ - hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a nő választ - hogy kell értelmezni ezt a gyakran elhangzó mondást, és szerintetek tényleg így van-e?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem mindig van így, legfeljebb a nagyon népszerű, jó csajoknál, akiknek minden ujjára jut min. tíz jelentkező, de az átlag csajoknál már nem feltétlenül van így. Vagy mégis? Mit gondoltok?

2018. máj. 29. 09:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Ha relatív nem szép a lány, de te még is össze akarsz jönni vele, de mondjuk te nem kellesz neki. Csinálhatsz bármit, nem fogsz neki kellene. Akár hogy is néz ki az a lány, akár milyen is a személyisége, akkor is ő választ. Pl te kinézed magadnak, de te nem jössz be neki akkor is ő választ.
2018. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

1#

Ez ugyanígy van a férfiaknál is. Engem is nézett már ki magának csaj, az egyik ezt kb a zaklatás szintjéig vitte én mégis leépítettem, mert kettyós volt.

2018. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
A nő a nála kezdeményező férfiakból választ, a férfi meg akkor választ, amikor eldönti, melyik nőnél kezdeményez. De mivel általában a férfiak kezdeményeznek (vagy nem kezdeményeznek), ezért tűnik úgy, hogy a nőknek csak válogatni kell. Pedig nem így van. Hány kérdés van itt a gyk-n csajoktól, hogy "hogy közeledjek felé?", "hogy jöjjek össze vele?", "miért nem kezdeményez?" stb. Úgy tűnik ezeket a lányokat nem választották ki...
2018. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

Úgy kell értelmezni,hogy egy átlagosan szép nőnek is mindig van több udvarlója,akiket ők barátnak kezelnek,majd valamelyikükkel hacsak nem jön közbe valaki nagyon különleges a számukra előbb-utóbb összejönnek.Randiznak csupán kedvtelésből is ha egyébként pontosan tudják nem igazán érdekli őket az adott férfi.


A nők ezeket a "barátságokat" fenntartják kapcsolataik alatt is,majd liánként hasznosítják miközben az éppen aktuálisan választott férfit felháborodva próbálják távol tartani annak minden más női ismerősétől érzelmi zsarolással.


Mint ahogy egy társkereső felületen is az az érv arra,hogy túl sok üzenetet kapnak amire már nincs energiájuk válaszolni így van ez az életben is.

2018. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Nézőpont kérdése, hogy melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás.

A férfi is választ, hisz odamegy, teret ad, vevő rá, teper érte, stb.

Úgy, ahogy a nő is, hisz belemegy a játékba, teret enged/ad a játéknak, odateszi magát, vevő rá, stb.

Nagyon hasonló kifejezéseket találtam, nem véletlenül.

Az, hogy kié volt az "első" érdeklődés a másik iránt, senkit nem érdekel.


Aki ilyen attitűddel éli az életét az vagy egyedül marad, vagy boldogtalan. Mivelhogy ez a vége, ha semmit nem invesztál egy kapcsolatba, illetve ha várja a sült galambot, avagy csak felületes jegyek alapján hoz ítéletet.

2018. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Bármelyik férfi közeledésére mondhat nemet a nő, tehát tényleg így van.
2018. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Lazy Lover ***** válasza:
11%
hát nem is a férfi választ.....
2018. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
57%
Mindig a nő választ. Ráadásul tök mindegy mit csinálsz, ha tetszel egy nőnek, akkor veled lesz. Ha meg marhára nem akar veled lenni, akkor is mindegy mit teszel vagy mondasz neki, semmi esélyed nem lesz.
2018. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

A férfi is választ, kiválasztja, kinél kezdeményez. Ha mindenkinél, vagy válogatás nélkül bárkinél, az is az ő döntése. Ugyanígy választ, ha visszautasít egy közeledő nőt (engem is utasítottak már vissza, és megértem, nem tetszhetek mindenkinek).


Nem tartanak pisztolyt a férfiak fejéhez, hogy márpedig xy-nal össze kell jönnöd, mert ő téged választott.


N

2018. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
igen én választottam gáborkámat is ki a sok udvarló közül
2018. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!