Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy no nem bombazo de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy no nem bombazo de a sexben nagyon odaado es bevallalos lehetseges hogy osszejojjon egy olyan fiuval akinek nagyon szep baratnoi voltak korabban ha masra nem is csak par sexre legalabb?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Elé állsz és megkéred, légy szíves dugjál meg. Talán megkönyörül rajtad. Én, két estében benne voltam, a harmadik már végkép nem ment.
2018. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Simán, rengeteg nő ezt csinálja, hogy inkább k.r.gatja magát néha egy jobb pasival,de az elvárásaiból nem enged és marad egyedül magányos macskás nő.
2018. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak jo pasival szeretnek dugni.

Nem kerem hogy vegyenek el felesegul.

Raerek meg komoly kapcsolatra.

Ha meg csak dugok valakivel persze hogy jot akarok.

2018. máj. 29. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hová tart az emberiség...
2018. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
tagold mar a mondatot. teljesen kifulladtam, mire vegigolvastam, kozben azon izgultam, lesz-e mar valahol egy vesszo.
2018. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felmész tinderre és 10 perc alatt találsz valami helyimenőcsávót, aki megdug.
2018. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is ilyen. Aztán sír öt éve, hogy nem kell senkinek meg hogy kihasználják. Te dolgod, csak ne várj többet.
2018. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:

Volt már olyan, véletlenül összefutottam a volt csajommal, ès megkérdezte, hogy csak úgy lefeküdnék e vele?


Akkor pont volt valakim, így nemet mondtam.


Pár év múlva, amikor szingli lettem, felhívtam, hogy áll e részèről még az ajánlat?


Nagyott nézett, de nem tiltakozott,elmentem hozzá párszor és szeretkeztünk :)

2018. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csunya no - jo sexben - fullos pasit akar? Hat ez a mai vilg ! Xdd
2018. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!