Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális, ahogy megismerkedtek? Vagy ez manapság tök oké?

Figyelt kérdés

Képzeljétek, most mesélte egy pér, akiket ismerek, hogy hogyan ismerkedtek meg. Az agyam eldobtam tőle. Számomra a nő szemszögéből a férfi viselkedése felérne egy zaklatással, amiért feljelenteném vagy nem tudom, a férfi szemszögéből pedig, dehogy kajtatnék egy olyan nő után, aki láthatóan leszar, vagy legalábbis ennyire játssza a hard to get-et.

Szóval hogy a férfi ment kocsival, amikor felfigyelt a nőre aki egy mikrobuszban ült, elhúzott ablakkal, és mobilozott. Próbálta felkelteni az érdeklődését, lehúzta az ablakot, feltekerte a hangerőt a kocsiban. De a nő csak vigyorgott a bajsza alatt, de nem érdekelte a pasi, mobilozott, de azért hízott a mája, hogy ennyire feltűnően csapják neki a szelet.

A pasi megjegyezte, mikor ment a nő ezzel a mikrobusszal, és másnap ott várta, ott parkolt le ahol a mikrobusz is. Egy nagy macival. A nő meg elvette a gigantikus macit, de csak a fejét rázta, meg mondta, hogy bocsi, de nem, nem, nem. (Itt nem volt ijesztő neki, hogy a pasi kifigyelte hol száll fel, ott várta be? Ez már szerintem zaklatás, konkrétan.)

Másnap megint kiment oda kocsival a pasi, ahol a nő beszállt a mikrobuszba (Nem értem, hogy nem adta fel? :D) és fehér ing, fekete nadrág, elegánsan várta, 30 szál vörös rózsával. A nő meg, elvette a csokrot, de megint csak azt mondta a pasinak, hogy nem, bocsi, de nem érdekelsz.

És végül aznap mikor összejöttek, az másnap volt. A pasi már jó előre beszállt a mikrobuszba, egy korábbi megállóban. Így mikor megérkeztek, már benn volt, amit a nő nem tudott. A nő meg, aki annyiszor lekoptatta a pasit, tök csalódott volt, forgolódott, mert megszokta hogy ott van az udvarlója, ad neki ajándékot, meg minden. És a pasi már látta az ablak rejtekéből, hogy a kiszemeltje nagyon forgolódik, nagyon keres valakit, és amikor a mikrobusz már nem várt rá tovább, szomorkodva beszállt. És ott volt a férfi, előre mászott, és leült mellé. És összejöttek.

De nem volt a nőnek creepy ez sem, hogy a hapek már a buszába is beszállt csak hogy rákényszerítse a kommunikációt? Olyan fura nekem ez az egész.


2018. máj. 29. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez valami ZS kategóriás romantikus filmnek is rossz lenne.
2018. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg cuki. Az, hogy vki zaklató, “creepy”, vagy inkább udvarló, az konkrétan a fogadó féltől függ. A mostani sztoriban elég nyilvánvaló, hogy a nőnek tetszett a dolog, gondolom végig mosolygott, csavargatta a haját, stb..., tehát a szavai ellenére pozitív nonverbális jeleket küldött - különben miért is kereste volna csalódottan az ürgét ahelyett, h megkönnyebbült volna, h nincs ott...

Az ilyen “zaklató”-udvarló helyzetek nem olyan baromi egyszerűek, hogy egy félperces írásból átlátható legyen... de ebből azért látszik, hogy a nőnek bejött a nyomulás, és ezt olyan nőként mondom, aki már attól rosszul van, ha végigméri egy idegen pasi - ez a tipikus talán feminista, nemtom, de durva szinten, kb. “nem azért van itt a testem, hogy bámuld, fhaszfej”-szinten. De tényleg kivagyok tőle, szivem szerint csadorban járnék. Szal én durva vagyok, mégis azt mondom, hogy ezzel a sztorival nincsen baj. Nyilván a nő pozitív visszajelzéseket küldött, összejöttek, készpont. Sok boldogságot nekik! ;)

2018. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%
A titok nyitja, hogy a csajnak eleve első pillanattól bejött a jóképű, BMW-s, tolakodó véglény. Nem hiába vigyorgott az orra alatt már rögtön első találkozásuk alkalmával. Vasalt ing, makkoscsuka, belőtt séró, szolibarna irha, méregdrága presztízsautó, tekintélyt parancsoló, pökhendi viselkedés és zuhan a bugyi. Mi más kéne egy magyar nőnek...
2018. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 October15 ***** válasza:
82%
Leginkább kamu. :D
2018. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Úgy 50-60 évvel ezelőtt ez volt az általános. Amelyik nő előbb beadta a derekát, az könnyűvérű volt, és amelyik férfi előbb feladta, az nem volt elég határozott (vagy komoly szándékú).
2018. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez kamu, elejétől a végéig.

Máskor írj magyarul, légy szíves! Nem hard to get, meg creepy, vannak erre magyar kifejezések is, leszel szíves azt használni.

2018. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt modt találtad ki. Elvette a macit meg a 30 szál rózsát,de csak rázta fejét,hogy nem-nem,de meg se szólalt... De a pasi nem adta fel... Ha-ha
2018. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Micsoda írói véna! Ebből egy egész rossz,unalmas romantikus forgatókönyvet is lehetne írni!
2018. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Ez inkább régen lehetett jellemző, nem manapság, de cuki, már ha igaz.
2018. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

30 szál rózsa? Nem tudta, hogy illetlenség páros számú virágcsokrot adni?

Amúgy meg elég gyenge kitalált sztori.

2018. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!