Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kuzdjem le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kuzdjem le ezt a gatlast? Kellemetlennek erzem a helyzetet

Figyelt kérdés

Sziasztok.A parommal 2 eve vagyunk egyutt.Az elmult idobe sokat veszekedtunk nem jottunk ki jol,elhanyagoltuk egymast. Meg mindketten a szuleinknel lakunk (o 22 eves)es naluk voltunk nem volt otthon senki.Osszevesztunk valamin es odaig fajult a dolog hogy tulkepp szakitott velem.Kiborultam es nem szamitottam ra es az anyukaja idokozbe hazajott es hallott is valamennyit a sirasbol es kerdezte mi tortent en meg nem tudtam mennyirw komoly ez koztunk es mondtam hogy a fia szakitott velem es elkoszontem tole o is elegge kiakadt hogy miez mert szeret engem az anyukaja.De elegge szegyenletes es kellemetlen helyzet volt.Azota eltelt ket honap es a baratom felkeresett meg enis ugy erezrem hogy javithatunk ezen es nem kene lezarni ezt igy..es kibekultunk es megprobalunk odafigyelni egymasra.Viszont mar idoszeru lenne hogy atmenjek de nagykn cikinek erzem az anyukaja elott tortenteket es nem tudom hogy ezt a gatlast mikepp kuzdjem le. Felek h az anyja is tok hulyenek nez.nagyon kivoltam borulva akkor.baratom mondta hogy nem szamitott ra hogy pont akkor hazajon.egyszeruen ha atmegyek ismet nem tudlm hogy hogy viselkedjek.baratom szerint az anyukaja lazan kezeli es orul a bekulesnek ..es szerinte nem kene azzal foglalkozno. Hogy az anyja mit gondol.szerintetek?


20l


2018. máj. 29. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Jaj edesem, nem kell ezen paraznod! Az anyukaja teljesen tisztaban van vele hogy a tietek egy tini szerelem ami viharokkal teli meg ilyen fiatalon ;).

Esetleg elnezest kersz tole, hogy kellemetlen helyzetbe hoztad vagy hogy magad sem tudtad mit gondolj akkor es ezert bucsuztal el kivoltal borulva... barmi. Nem lesz semmi baj. ;)

Hat ha en lennek az az anyuka teljesen elmosolyodnek es mondanam hogy nincs semmi ami miatt kellemetlenul kell erezned magad.

2018. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!