Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha újra egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha újra egyedül leszek egy ismeretlen országban?

Figyelt kérdés

Hollandiába mentem pincérként dolgozni szerencsétprobálás céljából. Egyedül mentem ki és nem találtam a helyem hónapokon át. Hiányzott a magyar szó és nem volt otthonérzetem. Aki már dolgozott kint egyedül, az átérzi a helyzetem.


A vendégekkel angolul beszélek az esetek nagy részében, mert egy turisták által kedvelt helyen dolgozok. Történt egyszer, hogy az egyik asztalnál egy hangos magyar káromkodást hallottam.

Pár mondatot váltottunk, mert mentem kellett vissza dolgozni. Kiderült, hogy Erasmuson van a városkában ahol dolgozok és, hogy június végéig itt lesz.


Ennek már jó pár hete és rendszeresen összefutunk sétálni és dumálni magyarul. Jó érzés nekem, hogy ő van. Úgy érzem, hogy neki is megváltás. Jól érezzük egymást és én rengeteg életkedvet kapok tőle

Van pár külföldi barátom ők már biztatnak arra, hogy ne csak barátként probálkozzak. De hát én értelmetlennek tartom, majd ha esetleg haza mentem és ő is otthon van.


Élvezem a pillanatot vele, amikor persze tehetem.

Én még nyár végéig itt maradok. Már most azon kattogok, hgoy mi lesz nélküle velem.

Mit tehetnék? Hogyan vészeljem majd át újra a magányt?



2018. máj. 29. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy káromkodásra én is rögtön rárepülnék...
2018. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Sikerült a sztori lényegét megragadnod, gratulálok!


Kérdező

Ne add fel, tartsátok a kapcsolatot, és találkozzatok, ha itthon lesztek mindketten! Addig is Skype-on tudtok beszélni, akkor már nem leszel egyedül, mert lesz valaki, aki vár rád.

2018. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélem az adott ország nyelvét és van elég pénzem,akkor nekem kb mindegy,hogy melyik országban vagyok jól fogom érezni magam,mert a tágul a keret nem pedig szűkül.

egészen más ha valami kényszerhelyzet-pl nincs pénz,nincsen tőke,letartóztatás-szakad ki a komfortból vki.

2018. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek, mert hasonló cipőben járok én is. De szerencsére én alapból nagyon introvertált vagyok, tehát örülök neki, ha egyedül lehetek. Lételemem az egyedüllét, de nem tagadom, hogy nagyon jó lenne valakivel programokat csinálni, ellenni... Mert nem élek, csak dolgozok és alszok.
2018. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!