Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves csúnya srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves csúnya srácok! Milyen érzés látni a sok turbékoló szerelmespárt, majd szomorúan baktatni tovább és belegondolni hogy nekünk ebből semmi nem jut?

Figyelt kérdés

Tinikoromban azt hittem hogy ez ilyen fiatalsági őrület hogy a külső nagyon fontos és majd később, huszonévesen lesz nekem is barátnőm, nekünk, kevésbé szépfiúknak.


Aztán jött a hidegzuhany, huszonévesen is ugyanúgy elsősorban a külsőn múlik hogy lesz e barátnőd.


Mostanra kb. egy üres ember lettem, annyira megviselt ez hogy az érzelmi központom is kikapcsolt, így védekezett a szervezetem gondolom.


F/27


2018. máj. 29. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj arra, aminek előnye van, annak van hátránya is :)
2018. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Azt mondom legyenek boldogok. Nekik legalább jutott. Vannak más dolgok is az életben amik örömet tudnak okozni. Mondjuk jótékonykodás. És kitudja. Lehet ez vezet el téged szíved választottjához.
2018. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem rossz érzés.. Nem zavar ha más boldog.
2018. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Strohman?
2018. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz érzés tudni, hogy neked max ronda vagy semmi nem jut, miközben más rondák sokszor szép párral mászkálnak. WTF
2018. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazán tapintatos a kérdés, és ezt nőként mondom.
2018. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elfogadással sok problémát megoldhatsz az életben. Én pl elfogadtam, hogy az evolúció úgy működik, hogy mindig a jobb és erősebb érvényesül. Tehát már nem érdekel, hogy nem tartanak vonzónak. Ráadásul nem gondolom, hogy az az ember feladata az életben, hogy párkapcsolatban éljen. Legalábbis nem az első számú. Pár száz éve talán az volt, mert akkor nagy szerepet játszott, de ma már nem olyan világban élünk. Ha mi nem szaporodunk, akkor se fog kihalni az emberiség. Sőt, a bolygó túl van népesedve.
2018. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

#7


A triplájára duzzadt golyóid nem így gondolják.

2018. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

#8

A golyóim? Engem nem a golyóim irányítanak, hanem a tudatom.

2018. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!