Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent egy férfitól ez a kijelentés?

Figyelt kérdés
Idézem a szavàt ennek a férfinak.Nos ezt mondta:"nem vagyok egy bomba nő de azérz szép vagyok " idéztem normàlis vâlaszokat szeretnêk.
2018. máj. 29. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha idézel valakit, akkor azt írd már amit ő mondott.... "Nem vagy egy bomba nő, de azért szép vagy"....

2 opció van, vagy komolyan gondolja, vagy az agyadat húzza...ennyit jelent, nagyon bonyolult volt igaz ? Jesus cries...

2018. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, hogy önmagára a bombanő kifejezést alkalmazta. Picit bizarr az ízlésemnek, habár a mai világban... belefér.
2018. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Identitaszavar
2018. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

egy negatív bókot akart tolni de inkább egy sértés lett belőle.

nem ennyire prosztó formában de az elején alap ez.

a lényege hogy ad,de el is vesz.

bakot akkor lő vele,ha a gyenge emberismerete miatt egy alacsony önértékelésű nőnek mond ilyet,mert az mimózáskodni fog rá,vagy szó szerint fogja venni ezt az alpári indítású proli flörtöt.

viszont egy jó csajnál bejöhet az ilyen vaker.

2018. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor helyesbìtek bocsi azt mondta" nem vagy egy bomba nő de azért szép vagy"
2018. máj. 29. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kontextusban hangzott el a mondat. Ha te kérdezted,hogy mit gondol,akkor semmi extra. Ha ismerkedtek,akkor para..ilyet nem mondunk annak,akivel össze akarunk jönni.
2018. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Üzenetben ìrta úgy amikor màr szakìtó félben voltunk hogy nem vagyok egy bomba nő de azért szép làny vagyok.
2018. máj. 29. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te szakítottál vele? Csak sértődöttségében mondta.
2018. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég lekezelő duma.
2018. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aaa igen, akkor ez csak ilyen "nesze neked, jól megmondom, nehogy jól érezd magad, hátha beléd tudok rúgni egyet"


Ne foglalkozz vele, ez nem felnőtt viselkedés

2018. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!