Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek egymásnak vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek egymásnak vajon?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem. Sokszor nézem, megyek arra amerre épp ott van. Viszont van egy csaj ,akivel jóban van, többször láttam,hogy találkoznak,sokat beszélnek, és ha olyan helyen vannak állandóan nézik egymást,összemosolyognak. De pillanatokra sem figyel a srác másra. Csaj nem egy modell alkat,nem gondoltam volna hogy bejön a srácnak ilyen csaj. Nincsenek együtt ez biztos. De a nézésük sok mindent elárul.

Hogy hivjam fel magamra a figyelmet, hogy hahó én is létezem?


2018. máj. 30. 07:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szemmel láthatóan alakul ott már valami, ti meg még csak beszélő viszonyba se vagytok akkor lehet jobb más után nézni
2018. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Gondolod ez annak a jele, hogy bejönnek egymásnak, és alakulhat valami? 😔
2018. máj. 30. 07:51
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem egy modell alkat, ezek szerint bejön neki. Te meg irigykedsz
2018. máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem irigykedem

Csak biztosan annak a jele hogy bejön neki? Nem csak szimplán jóban vannak?

2018. máj. 30. 08:08
 5/23 anonim ***** válasza:

Te írod, hogy szerinted van valami.

De persze az is lehet, hogy csak jóba vannak.

Ti ketten miért nem vagytok? Ha ennyire tetszik akkor miért nem kezdeményezed az ismerkedést?

2018. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintem ő észre sem vesz engem. Nem vagyok kezdeményező típus sajnos.

Onnan gondoltam hogy bejön neki,mert 2 ember gondolnom nem igy viselkedik ha nem tetszenek egymásnak.

2018. máj. 30. 09:15
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanígy vagyunk egy férfival.... Mindig egymást nézzük ha olyan helyen vagyunk le se veszi rólam szemét... Tudjuk bejovunk egymásnak.... Mégsem alakul semmi mindent a szemnek.... Kezdemenyezz mennyi idősek vagytok?
2018. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Én 21 ő 33 :(

Nem merek kezdeményezni annyira látom ahogy egymásra néznek, hogy a csávó konkrétan a szemével felfalja a csajt.

Nem tudom volt e köztük valami de hogy nem közömbös az biztos

Rám meg rám sem nagyon néz

2018. máj. 30. 12:28
 9/23 anonim ***** válasza:

Menj el előtte sokat... Biciklit arra setaltass kutyát köszönj rá mosolyogj

:) próbáld meg.. Lehet csak haverok csajjal csajnak vagy srácnak van családja?

2018. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nincs kutyám :( úgyhogy ez kilöve

Nincs senkijük. Egyedülálló mindkettő.ezt biztosan tudom. Itt lakik csaj nem messze tőlem látásbol ismerem is neki sincs senkije.

Sétálni szoktam.

Olyan rossz látni ha rendezvény van vagy bármi és látom ahogy nézi a csajt. Komolyan az a nézés.

2018. máj. 30. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!