Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 2-3 csaj akiknek tudtom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2-3 csaj akiknek tudtom szerint nem nagyon volt még hapsijuk, stb nem udvarolnak nekik, pedig nem rondák, átlagos nők bejönnek nekem pl. sosem voltam nagy nőcsábász, de így 20 évesen úgy érzem már ideje lenne elkezdeni valakinek udvarolni?

Figyelt kérdés
Igazából szerintem még örüne is egy ilyen lány hogy legalább valakinek kell... mégis csak jobb egy nővel ugye. Van egy autóm is meg házam, rendes gyerek vagyok, szerintetek megéri belevágni?
2018. máj. 30. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát persze! Ha nem próbálkozol, honnan fogod tudni, hogy bejössz-e nekik?


Hajrá...

2018. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Most igazából mi is itt a kérdés?


Ott vagy már a randin?

2018. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha akarnának valakit, keresnének. Amíg nem keresnek, addig nem akarnak eléggé :)
2018. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 peca1000 ***** válasza:
81%

Hajrá öcsém, tied a pálya!


Sok sikert! :)

2018. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Igazából még örülne is, hogy kell valakinek??

Mert?

Olyan ronda? Annyira selejtes? Örüljön, hogy te kegyeskedsz vele szóbaállni?


Az, hogy egy csaj szingli, nem azt jelenti, hogy bárki viheti.


Úgyhogy ne lepődj meg, ha ezzel a hozzáállással lepattintanak.

2018. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az hogy annyira ronda... Nem azt mondtam
2018. máj. 30. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!