Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ez?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Ami zavar újabban,hogy körülöttem nagyon sokan már 15-16 évesen elkezdték az ismerkedést,sokuknak kapcsolata is volt már,nekem meg még egy sem volt. Nem vagyok csúnya,az a probléma,hogy egyszerűen nincs bennem az az érzés,hogy de jó lenne egy csajt felszedni(nem vagyok meleg :D),főleg nem ilyen pár hónapos komolytalan kapcsolatokra.

Ez mennyire normális?


2018. máj. 30. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy komoly kapcsolatra vágysz, nemcsak pár hónapos kalandra. Mindenkinek más az értékrendje, épp ezért nehéz ma párt találni. De biztosan te is találsz egy olyan lányt, aki ugyanúgy gondolja, ahogy te.


L/20

2018. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az első mondja. Ha találsz egy normális lányt annak ez tuti szimpatikus lesz :) ráadásul ne törődj azzal hogy más mikor kezdte meg hogyan csinálja.
2018. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megnyugodtam! :)
2018. máj. 30. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!