Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet szakító ok? Érdemes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet szakító ok? Érdemes?

Figyelt kérdés
A páromnak én vagyok az első hosszabb kapcsolata. Ez picit aggaszt, mert tartok attól, hogy ha nem is most, de később megbánja, hogy elkötelezte magát. Mert tudom, hogy szeret és nagyon jó a kapcsolatunk, de emiatt folyton aggódom legbelül. Beszéltem vele erről és azt mondta, hogy ez butaság, meg szeret és sosem hagyna el. Hiszek neki, de mégis félek. Volt egy hosszabb kapcsolatom, amit nehezen tudtam megemészteni, mikor vége lett. Ha több év után gondolná meg magát a párom, nem tudom, mi lenne velem.
2018. máj. 30. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezért akarsz szakítani vele, akkor te teszed tönkre a boldogságotokat... Aztán majd élsz a bűntudattal.


Megmondta, hogy téged akar, gondolom, hogy ő döntése volt, hogy elkötelezze magát. Most már ne kattogj hülyeségeken!


22/N

2018. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amin semmi értelme nincs kattogni. Senki nem látja előre, mi is lesz pár év múlva, lehet te unod meg a kapcsolatot. Élj a mának és bízz a jövőben.
2018. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy a félelmed önbeteljesítő jóslatként valósággá váljon, akkor kattogj csak nyugodtan továbbra is azon, mit hoz a távoli jövő, nehogy véletlenül élvezd a jelent is.. Szerintem semmi értelme ezen így aggódni, hiszen azt se tudhatod, hogy TE hogy fogsz majd hozzáállni ehhez a kapcsolathoz X év múlva. Ezért szakítani rettenetesen ostoba és gyáva dolog, de ha szenvedni akarsz, akkor szenvedj csak, a te dolgod.
2018. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem...


Nem veszed észre, milyen nevetséges, hogy ha nincs is probléma, akkor csinálsz magadnak?! Elhiszed a sok szart amit itt meg a net többi részén olvasol, hogy "ki kell élni magad" és a többi ostobaságot, ugye? Hát gratulálok. Nem ezen fog állni vagy bukni. De persze ha végigkefélte volna a fél várost, akkor biztos nem lennének ilyen aggályaid. Akkor épp az lenne a bajod, hogy melyik exével hasonlít össze.

2018. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus esete annak, amikor nincs semmilyen probléma, de valaki kreál.
2018. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek nem az az Élet, hogy "kiélik magukat" húsz emberrel henteregve.
2018. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az exem pont ilyen volt.


Kreálta a felesleges hülyeségeit, nem érti, minek vagyok vele, úgyis lecserélem másra. Nézzem meg, mennyi jbb pasi rohangál, stb.


Nos, mikor már minden héten 2-3x terítéken volt a hiszti, akkor kidobtam a fenébe.


Így járt, én szerettem, de elképesztően kiábrándító és szánalmas volt, amit csinált, és úgy döntöttem, nekem egy ilyen komplexusos kis hülye nem kell.

2018. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!