Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, egy férfi mutassa ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, egy férfi mutassa ki az érzelmeit? Vagy tartsa meg magának, mert nem férfi az, aki sír?

Figyelt kérdés
Nyilván nem napi szinten, de évente 1-2 alkalommal, ha sír előttetek, akkor másként tekintetek rá? Vagy, ha rosszul lett vérvételkor és ezt elmondja, gyengének tartanátok? 28/f

2018. máj. 30. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Részemről inkább az előbbi. Igenis mutassa ki. A férfi is ember. Nekem ne játssza a keményszívő macsó.
2018. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Mutassa ki, legyen őszinte, kommunikáljon. Nem vagyok gondolatolvasó, utálom, ha nem mondja el, mi van. Attól meg nem lesz kevésbé férfi a szememben, ha sír, mert valami történt, ami indokolja.
2018. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Leszavazták a nők véleményét auok a férfiak, akik szerint kemény fuxoscsávónak kell lenni...érdekes, a baratom sírt már előttem, mégis vele vagyok. Erről ennyit
2018. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudhattad volna, hogy a szokásos női választ fogod kapni.


Amúgy meg: kimutatni az érzelmeket, és hisztisnek lenni két külön dolog.


Előbbihez vonzódnak a nők utóbbihoz nem. A sírás meg nem ajánlott, de kivételes esetben elnézhető. Bármennyire is nehéz beismerni, de ettől még tény: A SÍRÁS A GYENGESÉG JELE.


Mégis hogy számítson rád, ha te magad sem tudsz megbírkózni az élet problémáival,


Bocs, hogy férfiként válaszoltam. Ha akarod, megadom az engedélyt a válaszom törlésére.


29/F

2018. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy írták ha indokolt sírjon hisz ember. Nincs gond azzal se ha nekem kell vígasztalnom vagy épp fél valamitől (pl vérvétel). Ez akkor válik férfiatlanná ha mindig talál valami remek okot. A döglött kutyát az út szélén a spanyol szappanoperát vagy hogy kék az ég. Na ez gyerekes ugyanilyen ha mindig fél valamitől. Minden embernek vannak gyengeségei és gyenge pillanatai de egy ponton túl a nő is megkapja a hisztis meg elmebajos jelzőt ha tedz érte.

Találd meg az arany középutat. Az amit írtál teljesen rendben van.

2018. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!