Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez könnyűvérűség?

Figyelt kérdés
Ha a lány 2. alkalommal lefekszik a pasival?
2018. máj. 31. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Vettél tőle vért és könnyűnek találtatott?
2018. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
2. alkalom. Vagyis második randi? Szerintem egy cseppet az, de viszonyítás kérdése.
2018. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Erre a diplomatikus PC válasz az (lesz), hogy nem, mert egy nőnek joga van blablabla.....


Ami persze ténykérdés és senki nem vitatja és senkit nem érdekel. A megítélését tekintve viszont inkább könnyűvérűség, mint nem. Ha csak a szó értelméből indulsz ki, akkor igen. Ha abból indulok ki, hogy van egy lányom, aki a fiúkkal a 2. randin lefekszik, akkor is igen. Persze lehetnek kivételek, de ez az 1% és mint tudjuk, mindenki ebbe az 1%-ba tartozónak véli magát.

Félreértés ne essék. Nekem is volt már olyan nőm, aki ilyen téren könnyűvérűen viselkedett, ettől még volt pár szép évünk.

2018. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Csak annyira, mint a fiu.

O is masodik alkalommal fekudt le veled.

En nem tennem alapesetben, de volt ra pelda, hogy elso randin. Es evekig voltunk eggyutt.

Ketten tettetek, kozosen.

Ki nevez konnyuverunek? Ne foglalkozz veluk. Irigyek, 100 evvel ezelotti kettosmercet hasz

nalnak.

Viszont csak akkor fekudj le vele, ha te is akarod. Ha nyomast gyakorol rad, akkor ne.

2018. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsõ barátommal második randi de akkor már jóideje ismertem egy suliba jártunk. 8év lett belõle s nem mentem félre közben. Mostani párommal szintén 2.randin s több mint két éve boldogan.


Ha hetente randizik s váltogatja õket az is más s az is ha biztos a választásában s nem megy félre. Ez ugyanúgy igaz a nõre mint a férfire.

2018. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!