Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kèrdezzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kèrdezzem meg, hogy van-e gyermeke?

Figyelt kérdés

A törtènet a következő:

Megismertem egy fèrfit, a Dunántúl, a munkahelyemen, hètvègente fogok csak ott dolgozni, ahol ő, most beszèlünk facebookon, meg valamikor telefonon is, a haverjának, aki a munkatársa már van gyereke, de azt nem mondta, hogy neki is lenne, pedig korban már ott van, hogy simán lehetne.

Hogy kèrdezzek rá?

A pasi 28 èves, èn 19.

Kèrlek csak normális válaszokat írjatok!


2018. máj. 31. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Van gyereked?

Miért, hogy másképp?

2018. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg, hogy te lennél-e az első gyereke vagy van már neki.
2018. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
2-es: XD
2018. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WheneverYouWant ***** válasza:
0%
Túl fiatal vagy hozzá... Amikor beszélgettek tereld arra témát hogy te majd szeretnél valamikor gyereket meg húúú kislányt és ezt meg azt csinálnád vele bla bla bla... és akkor rávezeted hogy ő szeretne e vagy mikor érez olyan erősnek egy kapcsolatot hogy gyereket vállaljon... Ha van neki akkor ez ott ki fog derülni...
2018. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

1. Vagyok

Két gyerek büszke anyukája. :) Mikor válás után ismerkedtem, sose érzetem azt, hogy ez cikis téma lenne, amire nem lehet nyíltan rákérdezni.

Azt meg mered kérdezni, hogy van-e kutyája? Pedig a kutyákat se mindenki szereti, kizáró ok is lehet. De nincs akkora hatása a kapcsolatra, mint egy gyerek.

Vagy van neki, vagy nincs. Egyik esetben sem fog szégyenkezni, mert nincs miért.

Kérdezz rá nyíltan. Jó, ne ezzel nyiss szia helyett, de szóbahozhatod, ha beszélgettek.

2018. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Kettes, azért itt 9 év korkülönbségről van szó, nem 30ról. Nem értem.

Megkérdezheted nyugodtan, hogy van-e gyereke. Ez nem ciki téma. Mondjuk a mai férfiak 30 felett szoktak gyermeket vállalni, mert a nők többsége is.

2018. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem, hogy fiatal vagyok-e hozzá vagy nem, magamtól is tudom, hogy ez 9 év korkülönbség, és még úgy igazából én sem döntöttem el, hogy akarok-e valamit tőle.

Tudom, hogy nem ciki téma, csak akkor sem voltam még ilyen helyzetben, hogy erre rá kellett volna kérdeznem.

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2018. máj. 31. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én vagyok fáradt, de ennek a sztorinak se füle, se farka. Milyen Dunántúl? Meg mi van a kollégájával? Ha neki van gyereke, akkor kötelezően a kiszemeltednek is? Vagy mi van? Tényleg emberek kikerülnek az iskolából úgy, hogy alsó tagozatos szinten írnak le egy történetet? Csak mert így az elsőseim szoktak fogalmazni. Ők meg hétévesek.
2018. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8-as. Ha, annyira tanító néni vagy, tudhatnád, h vannak szegényebb rétegek, akik a lakóhelyüktől távol kell, h dolgozzanak, ill. mivel más réteg, így a családalapítás is hamarabb van náluk. Magyarországon élsz ugye, kedves intelligens pedagógus?...
2018. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Az írásképe pedig, a ti munkátokat tükrözi.

Semmi nagy gond nincs vele, szépen tagoltan, a fő motívumokat kiemelve kérdezett. Nem akadémikus szinten, de érthető.

2018. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!