Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gondolja komolyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves férfi vagyok. Van egy lány akivel, egy éve ismerjük egymást. De nem igazán találkoztunk ez az egy év alatt. Inkább csak fb-on beszélgettünk, hozzátenném hogy nagyrészt nagyon jókat beszélgetünk. Neki és nekem is nemrég ért véget a párkapcsolatunk. Múltkor viszont, elhívtam randizni. Ahhoz képest, hogy mindkettőnknek elég rosszul indult a nap egész jól éreztük magunkat. Legalább is ő és én is így vélekedek róla. Egész éjszaka sétáltunk, beszélgetünk egészen reggelig. Le is feküdtünk, viszont kicsit hülyén érzem magamat. Nagyon fáradtak voltunk mind ketten és nem tudtam legalább is én így látom olyan jól teljesíteni szexben mint szoktam. Nem is az idővel volt baj mert időben egész jó volt. Csak nem voltam olyan intenzív mint szoktam. Természetesen azóta is beszélgetünk, ha nem írok neki 2-3 napig érdeklődik. Szerintetek megkérdezem tőle majd személyesen?

2018. máj. 31. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le, hogy mit akarsz kérdezni.

Azt, hogy komolyan gondolja-e? Mert azt jó tisztázni. De kezd úgy, hogy jól érzed magad vele, és te komolyan gondolod vele.

2018. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy mondjuk ne kérdezz ilyen hülyeségeket senkitől, hanem hívd el második randira?
2018. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Dugópajtinak tartsd meg. Nem rossz ám az, ha mindig van a közeledben egy luk.
2018. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!