Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi anya mániás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi anya mániás?

Figyelt kérdés
Eddigi volt barátaimmal pont az anyjuk miatt szakítottam mert mindenhol az anyjuk akarta irányítani a fiút hogy jajj fiam menj el boltba, ne menjetek most moziba, vegyél nekem cigit es stb.. Mostani párommal ugyanez a helyzet hogy az anyja irányítja őt.. Még abba is bele szól hogy mikor találkozzunk. Miért nem birják az anyák elfogadni hogy az ő fiuk is egyszer csak felnő és bizony kapcsolatban lessz valakivel..
2018. máj. 31. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Én konkrétan egy ilyen személyt ismerek aki annyira durván a saját anyja rabja, hogy a mai napig vele alszik. Teszem hozzá ez iszonyat beteges dolog és sajnos a srác velem egykorú. (24-25 éves)


A kérdés tekintetében igazából ez a "Még abba is bele szól hogy mikor találkozzunk." gáz és ez az amit nem kellene és nem szabadna tolerálni. Az, hogy segít az anyukájának és bevásárol neki vagy épp vesz neki cigit szerintem nem gond. Engem valahogy iszonyatosan kiábrándítana, ha egy nő képes megszólni azt, hogy segítek anyának vagy elmegyek és elviszem bevásárolni..

2018. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
A felnott ferfiak nem az anyjukkal elnek. Parom viszonya annyi az anyukajaval, hogy telefonalnak neha, kivel mi a helyzet es neha meglatogatja par orara, hogy szemelyesen is beszelgessenek. Sosem volt olyan baratom, akit az anyja ugraltatott volna.
2018. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Azért az, hogy megkéri menjen el a boltba, vagy hozzon neki cigit, nem ugyan az, mint ha megszabja, hogy mikor találkozzatok.

Nehogy már ne kérhessem meg a fiamat, ha otthon van, hogy kilépjen a boltba.

Megfordítom a kérdést. Miért nem tudja egy lány sem elfogadni, hogy a barátja nem farkasok között nőtt fel, és nem az utca nevelte, hanem anya szülte azt az embert is, és azért mert barátnője van, még nem fog hátat fordítani a szüleinek.

2018. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szo sincs itt rola hogy hátat kene fordítania a szüleinek.. Ha átmegy kihasznalasba ez a dolog akkor lepek. A cigiről pedig annyit hogy igen nem mindegy hogy 1honapba vetet a fiával 1-2dobozzal vagy minden nap.. Es nalunk az utobbi van emiatt páromnak pénze sincs sose mert anyucinak kell cigire hétvégente kotelezo a kocsma is neki mivel alkoholista is igy italra is szokott kerni jobbik eset ha csak cigire ker.
2018. máj. 31. 18:08
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
78%
Amíg otthon voltam, többek között ezt is meguntam, hogy drága jó anyám minden lében kanál módjára irányította az életemet az egész napos ostromló károgás és leoltás mellett. Nincs az a pénz, hogy hazaköltözzek akár egy éjszakára is az őseimhez.
2018. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ja, hogy a fiú veszi a cigit az anyjának a saját pénzén. az tényleg gáz. Én arra gondoltam, ha megkéri, de persze a pénzt az anyja adja.
2018. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Unatkozol? Egyet sem ismerek ilyent, hallomasbol sem.
2018. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

A parod miert nem lep le? Mert a rendszetes lehuzas okot adna ra.

Az is erdekes, hogy mindig ikyenbe futsz bele.

Biztos igazat mond a baratod?

2018. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
A férjem nem az. Ha az lenne, akkor össze se jöttünk volna, hiszen az ilyesmi szinte azonnal kiderül. A férfibarátaim se ilyenek, felnőtt, önálló, életképes az összes, mert már leváltak érzelmileg is a szülőkről - ez nyilván nem azt jelenti, hogy már nem szeretik őket, csak azt, hogy a döntéseiket tőlük függetlenül hozzák meg. Nálam valahol alapból itt kezdődik a felnőttség fogalma..
2018. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, amit te írtál , az nem normális. Persze nyilván segít mindenki az édesanyjának, de ő is tudja, hogy mikor minek van még az ideje :D
2018. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!