Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 2 hónapja beszéltünk utoljára. Kétszer randiztunk, de amúgy semmi nem volt, még csók se. Azóta se tudom, hogy mik voltak a szándékai, komolyak, vagy csak egy éjszakát szeretett volna, de végül nem lett semmi, mert nekem nem volt jó az időzítés. Éppen teljesen össze voltam (illetve vagyok) törve, depressziós voltam (még mindig az vagyok), és mást szerettem/szeretek, de plátói. Igazából semmi baj nem volt a fiúval, tényleg, szinte tökéletes volt, csak és kizárólag saját magammal volt/van a bajom. Ezt neki is megmondtam. Viszont érdekes mód azóta is tök sokat gondolok rá. Néha úgy érzem, hogy megbántam, hogy elutasítottam. Szinte minden nap eszembe jut, pedig nem érzek iránta semmit.

Kiraktam egy új profilképet, és be "hűházta". Én meg ráírtam egy barátomra (fun fact: az a fiú, akibe szerelmes vagyok, és aki miatt szenvedek, csak barátok maradtunk), hogy ez jót vagy rosszat jelent-e. Azt mondta, nem tudja, kérdezzem meg tőle...

Mennyire lenne rossz ötlet, ha írnék neki? Azóta se gyógyultam ki a depresszióból, de hiányzik. Viszont pont amiatt, amit velem tettek, megfogadtam, hogy én soha senkit nem fogok hülyíteni. Egyszer már nemet mondtam neki, akkor nem kéne ezek után újra felkeresnem, nem?



2018. jún. 1. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, mert idővel összetörnéd a szívét. Esélyes, hogy ő megkedvelt, de mivel közölted, hogy részedről nincsenek érzelmek, ezért nem akarta tovább kínozni magát. Te pedig azért gondolsz rá annyit, mert egy támogató valaki volt, aki pluszt hozott az életedbe. Csak kihasználnád.
2018. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem őt szereted tehát.. nem. Milyen már hogy na jó jóleső ez is ha más nincs. A szerelem dolog el fog múlni. Évek alatt de elmúlik.
2018. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, csak táplálnád a reményt benne és összetörnéd szegény fiú szívét (aki még mindig reménykedik).
2018. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt nem gondolom, hogy én képes lennék bárki szívét is összetörni, mert engem nem szeretne meg senki... de amúgy a többivel egyetértek, igazatok van.
2018. jún. 1. 00:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
19... akarom mondani, 20. Utálom, hogy öregszem. De ebben a hónapban leszek 20.
2018. jún. 1. 01:02
 7/13 Szergej55 ***** válasza:
Inkább hagyd, úgysem lenne kedve ehhez a nyűglődéshez.
2018. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Azt nem gondolom, hogy én képes lennék bárki szívét is összetörni, mert engem nem szeretne meg senki..."

Ha valóban 20 vagy, akkor lépj túl az ilyen tini tumblr idézet szintű szövegeken. De, tudnak téged is szeretni, pont úgy, mint bármelyik másik lányt.

2018. jún. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

20 évesen ne viselkedj úgy, mint egy 14. Max annyinak gondoltalak, ahogy olvastalak, főleg a fun fact résznél.

A srácokat meg hagyd, mindkettőt. Majd tiszta lappal találsz egy olyat, aki tényleg megindít.

2018. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor írj, ha úgy érzed, szeretnél randizni vele, és el tudod képzelni, hogy együtt járjatok. Őt valószínűleg érdekled, így ha ő téged nem, ne áltasd azzal a reménnyel, hogy egy pár lehettek, inkább hagyd.
2018. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!