Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mennyi pénzért hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyi pénzért hagynátok el a társatokat örökre és visszavonhatatlanul?

Figyelt kérdés
Pár napja a barátnőmmel azon tanakodtunk, mekkora lenne az a pénzösszeg, amennyiért hajlandóak lennénk a másikat elhagyni. Azaz ha valaki odajonne az utcán, és közölné, hogy ad nekem ennyi pénzt, ha másnaptól soha többet nem találkozhatok és semmi módon nem is kommunikálhatok többé a barátnőmmel. Most nyilván olyanokat kérdezek, akik szeretik egymást, és eszük ágában sincs "csak úgy" szakítani.

2018. jún. 1. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha van egy ember, akiért az életedet is odaadnád, és ő is az övét érted, aki minden nap hazavár, aki úgy néz rád, mint az élete egyetlen értelmére, azt meg kell becsülni.


A pénz jön és megy. Aki nem tudja használni, annál pedig nem tart semeddig. Szóval bologságot nem veszel pénzzel. Utazhatsz kirándulhatsz, vásárolhatsz, menőzhetsz az instán, de ha ezeket az élményeket nincs kivel megosztanod, akkor te leszel a világ legszegényebb és legnagyobb lúzere :)

2018. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon sok mindentől függ... ha husz eves lennék es szegény, esetleg szuleim us csak albérletben és pár hónapos éves szerelemről van szó, így 50 millio koruli összegért már pápát intenék. De igy 40 évesen, hogy tényleg mindenünk megvan, tizenéve együtt, nincsenek problémák, igy semmi pénzért.
2018. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk 10 millióért. Akkor már meg lenne az a pénz, amivel egy tök jó zöldövezeti lakást tudnék venni. Barátnőm meg előbb utóbb lenne, csajok úgyis csak jönnek mennek az ember életében. Szomorú igazság, hogy senki sem pótolhatatlan.
2018. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok.


#1: Azt nem kéne vállalnod a pénzért, hogy egyedül maradsz örökre, kereshetnél másik barátnőt. Csak azzal kéne szakítanod, akivel épp vagy.


Érdekes volt a barátnőmmel való beszélgetés, ő azt mondta, kb. 1milliárdért elhagyna engem, mert akkor már nem kéne többet dolgoznia, megvehetne mindent, ami kell az életéhez. Azzal indokolta, hogy úgyis sokszor majdnem szakítottunk, és majd ha egyszer valóban szakítok vele, milyen ideges lenne, ha ez úgy történne meg, hogy már nem jár érte a pénz se.


Én mondtam neki, hogy semmi pénzért nem szakítanék vele, ha a döntésem nem belső késztetés eredménye lenne. Onnantől mindig szarul érezném magam, mert bennem lenne, hogy pénzre cseréltem valakit, akit szerettem. Ő persze bizonygatta, hogy ha ennyi pénzt látnék, biztos megváltozna a véleményem. De szerintem akkor sem, és ez nem a pénz mennyiségén múlna, ez elvi kérdés. Bár így, hogy ez kiderült róla, már én is elgondolkodnék. :)

2018. jún. 1. 09:58
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el semmi pénzért. Nem régóta vagyunk együtt de rengeteg mindent tulelt mar a kapcsolat, pénzt munkával keresek nem azzal, hogy anyagias indíttatásból eldobjak valakit aki lehet a jövőm lesz.
2018. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha a barátnőd ilyeneket mondott, akkor ideje elgondolkodnod, hogy valóban ő kell-e neked, mert nem úgy szeret téged, ahogyan azt kéne.
2018. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

1-es vagyok.


Tudod, ha elveszted az életed értelmét, akkor jöhet 1000000 másik, akkor is magányos lennél...

2018. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7:


Igen, ezzel én is így vagyok. Ha valakit szeretek, az nem lesz pótolható se pénzzel, se más személlyel. Nem tudnék örülni olyan pénznek, amiért a lelkemet és az elveimet adtam el.

2018. jún. 1. 10:33
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem tudnának annyi pénzt ajánlani. Mit kezdjek vele? Veszek egy házat/lakást, oké, és? Kitől lesznek a gyerekeim akkor, ha nem a férjemtől? Azért mentem hozzá, mert úgy gondoltam ő nekem az igazi, akit senki sem tud pótolni. Ezt az érzést, meg ezt a kapcsolatot, ami közöttünk van, nem lehet és én nem is tudnám lecserélni bármekkora pénzösszegre.


Ha bármelyik korábbi kapcsolatomban kérdezel ilyet, akkor egy 100 milliós összegre azért lehet, hogy elcsábultam volna.

2018. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
gáborkámat? nincs az a pénz!
2018. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!