Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy férfi kolléga, akivel nem vagyok napi kommunikációban, de azért szoktam látni különösen viselkedik a közelemben. Néha gyilkos pillantást vet rám ( el vannak feketedve a világosbarna szemei), néha meg hosszan édesen. Azt érzem, hogy amint meglát ideges lesz, vagy feszült..mindegy.

Nagyon vonzó férfinek tartom, de nem emlékeszem, hogy okot adtam volna neki erre a reakcióra. Azt érzem, hogy egyre többet flangál körülöttem, meg messziről is bámul, de közben meg olyan mintha a közelemben izgulna.Mosolyogni ritkán mosolyog rám, a gyilkos pillantás a gyakoribb. Úgy tudom független.

Szóval szerintetek mi lehet ez? Zavarban lehet,vagy csak a puszta jelenlétemmel idegesíthetem? Miért váltok ki belőle ilyen reakciót?

Azt ne mondjátok, hogy tetszem neki, mert azért ez már vagy jó fél éve így van, és egyébként nem közeledett felém...mi az ami miatt még ilyen lehet?



2018. jún. 1. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Tetszel neki. (de gyáva lépni)

Vagy azt hiszi, hogy neked tetszik. Vagy mindkettő.

2018. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Verte az anyja/húga/nővére, csalódott a nőkben, tetszel neki, de fél lépni, semmi önbizalma ilyen téren, alapjáraton olyan nézése van, hogy még egy tengerimalac is beleköt.
2018. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek alapján inkább olyan közömbösnek is tűnhet ez a kollégád.

Nem az lehet, hogy téged foglalkoztat és félreérted a viselkedését és ez zavar, mivel te nagyon vonzónak találod.

Szerintem lehet látja rajtad, hogy te odáig vagy érte, vagy éppenséggel nem is gondolja ezt, hogy neked tetszik, ezért viselkedik így. És ott van még az a lehetőség is, hogy neki is tetszel, de nem akar közeledni feléd.

2018. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!