Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek olyan nővel akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tényleg minden klappol köztetek, csak éppen a nőnek már van egy gyereke.
2018. jún. 1. 14:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez nem lenne probléma. 32F
2018. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szexre igen, komolyra nem.
2018. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
10%
Nem.
2018. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mert nem akarjátok nevelni más gyerekét?
2018. jún. 1. 14:06
 6/28 anonim ***** válasza:
Nagyon kivételes esetben esetleg. De nyilván jobb ha nincs neki. 28/F
2018. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyáltalán nem szeretnék gyereket.
2018. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 iamaveryniceguy ***** válasza:
11%
Nem akarok gyereket, tehát nem.
2018. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

nem jönnék össze vele


nekem még a saját gyerek is most gond lenne, de azt felnevelném ha becsúszna

én jelenleg nagy terveket akarok megvalósítani, nem állok készen egy gyerekre, magamtól nem vállalnék be egyet az biztos

2018. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

Az én kicsim 3 éves volt amikor egyedül maradtunk.


Minden udvarlóm mondta, hogy milyen szép és okos, de senki nem kért belőlünk hosszabb távra, pedig volt lakásom, állásom.


Éreztem én ösztönösen, hogy ez lehet a baj - nem akarnak idegen fészekaljból kisgyereket - de akkor világosodtam meg teljesen amikor egy olyan férfi vágta az arcomba nyíltan ezt a tényt és elég szókimondóan akit viszont én is csak kompromisszumokkal fogadtam volna el. Ő nem volt rá hajlandó értünk és utólag azt gondolom, hogy milyen jóltette, de akkor nagyon rosszulesett.


Telt múlt az idő és ezek a férfiak a csodálatos saját gyerekekkel elváltak, nem lett családjuk, szóval nem volt sima az életük, hiába készültek erre.


Számomra ez elégtételül szolgál.

2018. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!