Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek okos?

Figyelt kérdés

Van egy pasas. Valószínűleg a nagy korkülönbség miatt nem tervezne hosszútávra. De megeshet. Rákérdezek mik a szándékai.

Én tudnám szeretni, de ha ő azt mondja csak szex akkor nekem az is elég lenne. Nem akarom veszni hagyni a szex lehetőségt sem mert kedvelem mást nem tudok erre. De akkor mit mondjak mert ha mondom hogy szex kéne akkor már biztos hogy nem lenne komolyabb. :(


2018. jún. 1. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
"mást nem tudok erre" = más személyt. de nem is kell más, amikor találkoztunk már más volt mint az eddigiek.
2018. jún. 1. 15:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idosek vagytok? Ha csak szexelni akar, te meg bele vagy esve, hagyni kene, mert csak siras lesz a vege. Es barmit mondasz, nem szamit, nem fogja befolyasolni, ha valaki csak szexet akar.
2018. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fájni fog
2018. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21L 33F
2018. jún. 1. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát úgy hogy kérdezd meg, mik a szándékai? A szexkapcsolatban belemenni pedig olyan , mint amikor bemész a zsákutcába, biztos hogy vége lesz, csak azt nem tudod hogy mikor...
2018. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem olyan nagy korkülönbség! Szexkapcsolatba én a helyedbe nem mennék bele. Hidd el te húzod a rövidebbet és neked fog jobban fájni.Becsüld magad többre.
2018. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lényegében nem akar tőled többet. Hidd el, a szexkapcsolat csak jobban fog fàjni, mert teljesen soha nem lehet a tied.

Ès igen, amint talàl valakit aki komolyra kell neki, téged dobni fog. Plàne, hogy nem fog ingyenpuncinàl többre tartani.

Ha nem mész bele a szexbe, akkor két lehetőség van, amellett, hogy az önbecsülésed megmarad :

1. Eltűnik a képből, de valójàban ha nem is akar tőled semmit, akkor ez csak pillanatnyilag lesz rossz, de hosszútàvon nem fogsz szenvedni tőle (még ha most azt is hiszed)

2 Neki fogja bàntani a hiúsàgàt, hogy nem sikerült lefektetnie, így még előfordulhat, hogy ostromolni fog egy darabig.

2018. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha megelégszel a szexuális tartalommal is, akkor szerintem ne kérdezz rá. Miért szeretnél rákérdezni? Lehet csalódottá tenne a válasza... Vagy a másik lehetőség, hogy ha még rövid ideje ismerkedtek, akkor megijesztenéd a kérdéseddel, akkor is ha komolyabbat is el tudna képzelni. Inkább élvezd azt, hogy most jó vele, aztán még alakulhat szerintem.

24N

2018. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!