Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség leszolitani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség leszolitani egy lányt az utcán?

Figyelt kérdés

3* már biztos volt régebben hogy le száltam a buszról a lányok miatt.

Csak sajnos nemet mondtak, és volt olyan is hogy el siettek meg se hallgattak.

Sokáig néztem ezt a lányt akit le kellene szolittanom csak nem nagyon nézett rám, inkább más fiúra mosolygott, és nyomkodta a teloját a lány.



2018. jún. 2. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"3* már biztos volt régebben hogy le száltam a buszról a lányok miatt."


Ez elég betegesnek hangzik:D Miért kellene ennyire rászállni egy lányra, amikor még nem is ismered? Ismerkedni jó dolog, de ne éld már ennyire bele magad közvetlenül a legelején, amikor megláttad. Szerintem nem kellene csak kizárólag a kinézete alapján már így belezúgj valakibe, inkább beszélgess vele lazán s azutántól fogva kezd némi jelentősége is lenni a dolognak.

Leszolíthatsz egy lányt, de ne úgy mintha már kapásbó szerelmes lennél bele ránézésre és olyan sokat jelent nekedxD

2018. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól, mert neked tetszik, és bámulod, ne szólítsd le, ne menj utána. A kérdésben is azt írod, hogy a lány közömbösen viselkedett veled, sőt más fiút nézett, akkor miért nyomulsz?! Akkor lépjél, ha visszajelzést kapsz, tehát a lány rád mosolyog, szemeztek stb.
2018. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Magamból kiindulva soha nem volt szimpatikus aki utcán szólított le. Egyszerűen nem szeretem és ilyesztő is számomra.

Alapjáraton nem hülyeség leszólítani valakit, de sokan nem szeretik.

2018. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj az ilyen helyzetekkel, hogy neked már a külső is elég ahhoz, hogy elkezdj kaparni. És ez egyszerre felszínes és szánalmas. Engem is szólítottak le utcán, de pontosan tudom, hogy nincs bennem semmi extra ahhoz, hogy csak engem szólítsanak le, tehát az illető ilyen kis nyomulógép amúgy is, másrészt meg eleve utálom, ha valaki ennyire elalél pusztán a külsőmtől.


Bármilyen más ismerkedős helyzetben benne van a belső. Ha a baráti körben ismerkedsz meg valakivel, akkor is tudod, vagy sejted, milyen ember, társkeresőn is normális ember a leírásra hivatkozva ír a másikra, vagy ha csak kép van, egy sziánál tovább nem pörgeti magát... Te meg látsz egy szép csajt és eldurransz és már futkosol le érte a buszról, pedig fingod nincs róla, milyen ember. Még csak arról sem, hogy van-e bennetek bármi közös. Ez gáz.

2018. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Na lányok ha megláttok egy szèpen kigyúrt 190cm körüli jó autóval èrkező férfi akorr mi a reakció? Na ha nem bak a csillagjegye meg se szólítson. Vagy ha nem technot hallgat engem haggyon bèkèn?
2018. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
58%

Te vagy a melós csóka, akinél a diák lány hamarabb szál le a buszról?


Nagyon hasonlít a kérdésed a korábbira.

2018. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
Ha nem akarsz beégni, használd az online társkeresőket
2018. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

4#

Kíváncsi lennék, hogy 4-eske izgult-e már rá pasira csakis a külsője alapján. Mert pont a lányoknál elég gyakori, hogy csakis külső alapján választanak.

Amúgy én nem értem miért gáz utcán próbálkozni. Ha a lány elutasít, akkor nem folytatod és kész. Nyilván ne kövesd utcahosszakon át, mert az ijesztő.

De egy invitálás egy sütire+beszélgetésre, szerintem nem lehet ijesztő. És persze, hogy a külső fog meg először ilyen helyzetben. De ha lelkiekben meg nem passzoltok, továbbléptek és kész. Nem kell ezt túlgondolni.

Amúgy mondta már nekem lány, hogy utcán gáz ismerkedni, hogy buliba bulizni jár, nem a nyáladzó pasik miatt. Én pl olyan helyen dolgozok, ahol férfiak vannak, mert nem valami nőies szakmám van. Ha mindenhol gáz, akkor hol ismerkedjek? A baráti társaságban levő nők meg nem tetszenek, ennyi. Nem tudom megmondani, hogy miért, de sosem szerettem a szűk ismeretségi körből válogatni.

2018. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Volt barátnőmre hasonlit.

Amikkor rám nézett én el forditottam a fejemet, aztán néztem megint. De más nap már rám sem nézett, kicsit messzebb voltunk egy mástol a buszon. Akkor hagyom az egészet, idegen lányokkal sose jött össze semmi ha én probálkoztam, csak ha lány akart tölem de az 1* volt a suliba.

2018. jún. 2. 13:52
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8 A külsőnek meghatározó szerepe van, de legyenek már minimum olyan pozitívumok is, hogy kedves velem. Annak nem sok értelme van, hogy bámulok valakit a külseje miatt, de ha egy szóra is leállnánk, akkor kiderülne, hogy bunkó, flegma. Akkor mire megyek a külső iránti rajongással?


Nem arról van szó, hogy mélylélektani ellemzést kellene tartani, de ha valaki olyan lányokra izgul, akik rá sem hederítenek, az elég fura. Érett gondolkodású ember már kinőtte a plátói szerelmeket és azt, hogy tini módra körbe rajongjon egy pasit vagy csajt.


Lehet, hogy számtalanszor izgult már jó pasira TINI KORÁBAN. Ennek mi a jelentősége "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriában?

2018. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!