Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észre vegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észre vegyen? Mitől tűnik ki egy Nő a tömegből?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha észre venne, de ne csak a külsőmet. Olyan nők veszik körül, akik szépek, nem lognék ki a sorból. Elvileg értelmes is vagyok(gyakorlatilag itt kerék tanácsot), jókat beszélgetünk. Én megkedveltem, szeretném megismerni, de elakadtam.

Ha illegetem magam, beállok a sorba, akkor az ágyáig eljuthatunk, ami nem vonz, ha meg maradok a szomszédlány, akkor oké megismertem, de eszébe se jutok, mint nő.


2018. jún. 3. 18:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem csajozós, de a "szép nők" akik csak úgy körberajongják, számára nem jelentenek kihívást.
2018. jún. 3. 18:21
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pont azzal fog kitűnni, ha nem csinálod ugyanazt, mint az összes többi csaj. Legyél vele kedves, érdeklődő, mosolyogj rá sokat. El is hívhatod valahová, ha már többet beszéltek.
2018. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Semmivel, mivel ő a férfiaknak abba a 10%-ába tartozik, akikért a nők 90%-a odavan. És ha egy nő odavan valakiért, akkor mindent megad neki szexuális téren. Magyarul nem fog elköteleződni jó eséllyel, mert minek. Kivéve, ha te is a nők felső 10%-ába tartozol.
2018. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezen az elhívod dolgon buktam el. Mert szívesen jön velem, de szóval kb a Sanyával is... Ha érted.


Olyan, mintha nem érdekelném, de mégis, meg mégse, amúgy de.

2018. jún. 3. 18:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Sok csitri veszi körül, és khmmm jó pasi, de nem a 10%ba tartozó.
2018. jún. 3. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Homo a fószer, tipikus tünetek:


- Minden nő odavan érte, de ő leszarja mindegyiket, csitrit is, normálist is.

- Titokban szerintem a Sanyával megy el, nem Szaszával.

2018. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
😅
2018. jún. 3. 18:37
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Legyél normális! Manapság azzal lehet a legjobban kitűnni a nők közül.
2018. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor meg minek kell olyan, aki bárkivel elmegy?

Szerezd meg, ha ő kell neked.

2018. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Tünetően szard le. :D Majd elkezdi érdekelni, ennek a nőnek meg mi baja? Valami olyat tegyél, ami megragadja a figyelmét, és elkezd gondolkodni. Vagy dobd az ölébe a táskád, kiálts, hogy Allah Akbar, és fuss el. Garantáltan megjegyez.
2018. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!