Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nem alhat az anyósom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nem alhat az anyósom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha valaki volt/van ilyen helyzetben remelem tud segiteni.

Párommal 1eve egyutt vagyunk az anyósom azt hittem eleinte kedvel de párom telefonjaba ilyen uzeneteket irt rólam hogy minek vagy vele, meg övön aluli azt mondta paromnak mikor kisebb veszekedes volt köztünk es kibekultunk mert remélte h szet megyünk. Lehordott az egesz falujukba engem másoktól vissza halva minden kur**nak en egy rossz szot soha nem mondtam neki, amikor lent vagyok mindig próbálok a kedvére tenni segiteni, vacsit főzni mire jon haza munkából es ki takarítani elmosogatni.. Amióta ezt eszlelem azota befejeztem a jo pofisagot vele, ha lent vagyok szo szerint nemis főz csak este all neki mikor megyek haza.. Rákérdezni nem fogok hogy mibaja velem, eroltetett mosollyal van mindig mikor lemegyek mit tehetnek vele?? Nagyon rosszul esik páromnak mondtam de o szerinte bir engem az anyukája.. Legszívesebben lese mennek mar hozzajuk..



2018. jún. 3. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vondd félre a nyanyát és mondd meg neki, hogy ezt nem kellene veled tennie.
2018. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szeretett, de az évek alatt kénytelen volt megszokni, hogy vagyok. Én nagyon ritkán mentem oda, a párom szinte nálunk lakott. Aztán örülhetett a feje, mert kész lett a házunk és nem kellet még ennyire sem látnia a képem. Azóta eltelt pár év, soha nem mentem bele, semmilyen vitába, csak bólogattam mindenre, így kénytelen volt lenyugodni. Mostanában szinte úgy érzem, nem rühell annyira. Megtört szegénykém.
2018. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát a párod a szemedbe hazudik az anyja érdekében. Akkor miért a nővel van bajod? Nem ő csinál belőled hülyét, hanem a párod!
2018. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es en nem szeretnek bologatni sem beszelni vele, mert ugyis találna valami kifogasolhatot bennem ami persze nem igaz.. Utolso válaszoló igen abban is van valami hogy párom csak azt mondja hogy nem igaz bir engem,mikozben ezt nem így tapasztalom. De o csak azert mondja szerintem hogy ne bantson a dolog ..
2018. jún. 3. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen barátod próbál békét teremteni, mert érzi a feszkót. Ha most felveszed a kesztyűt a mamával, abból harc lesz,az meg senkinek sem jó, mert értelme nincs. Jobb a békességre törekedni, elengedni a füled mellett mindent, vagy menjetek hozzátok. Értem én, a büszkeség... De abban akkor esik a lenagyobb csorba, ha elkezditek Mónika sóut. Annál cinkebb nincs.
2018. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem mennék többet oda és kész. A barátod egyedül is haza tud menni.
2018. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így viszonyul hozzad a kedves "anyuka", beszeld meg a pároddal, hogy te inkább nem kísérnéd el mikor hazamegy, úgyis csak feszültség lenne belőle.
2018. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!