Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha más férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha más férfiakról ábrándozok?

Figyelt kérdés
Egy eléggé friss kapcsolatban vagyok épp. Szeretem a páromat, jól érzem vele magam, semmi problémánk nincs, minden szépen alakul köztünk. Nem rég feküdtünk le egymással először, nekem ez volt a legelső. Nem sikerült valami jól, pedig nagyon próbálkozott. Reméltem hogy legközelebb jobb lesz, de nem, egyszerűen nem tud kielégíteni. Emiatt természetesen nem szeretem kevésbé, nem haragszom érte, biztos vagyok benne hogy idővel jobb lesz. Őt többször is kielégítettem már, és én is vágyom arra hogy nekem is jó legyen. Egy ideje elkezdtem azon gondolkozni, hogy milyen lehet mással, másokról fantáziálok és emiatt rosszul érzem magam. Fogalmam sincs mit tegyek, de ez így nekem nagyon nem jó.
2018. jún. 3. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Ugy latom sosem keso az hogy valakibol ribi legyen. Lehetsz akar 24 evesen is szuz, es amikor elveszted 25 evesen akkor meg mar tul vagy az 5. ferfin. En mar csak arra tudok gondolni hogy a ribiskedes lanyok beletek van kodolva genetikailag.
2018. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Írj rám és én minden vágyad kielégítem
2018. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem eleg az atlagos futykos ?
2018. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt a gond az, hogy lövésed sincs milyen a szerelem.

Arról meg még annyi sem, ha nemrég élsz nemi életet, hogy ahhoz idő kell, sok gyakorlás és egy lelkes barát, hogy neked összehozza a kielégülést. És 9 hónapig nem életem át orgazmust, ennyi idő kellett mire rájöttünk a dologra.

2018. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan nem értem milyen kielégülésről van szó. Mert az, hogy te őt kielégítetted többször, de ő téged nem, ennek nem sok értelme van.

A szexnek nem pont a kölcsönös élvezet lenne a mozgatója. Úgy értem, amikor benne ülsz a farkán, az neked nem jó érzés?

2018. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Elsuttogtad neki, hogy miképpen esne jól neked, vagy csak várod a csodát? Ne úgy mondd, hogy nem elégítesz ki, hanem vezesd rá tettekkel, hogy mi esik jól neked! Irányítsd, ha már ennyire ugyetlen! Kommunikáció!
2018. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez teljesen természetes emberi kíváncsiság, ne érezd rosszul magad emiatt. Nagyon kevesen vannak, akik beérik egy szexpartnerrel egész életükben, de elhiheted, hogy az ilyenek baromi prűd emberek. Pl egyik rokonom az első barátjához ment hozzá, csak vele volt azóta is 20 éve, de amióta a gyerekek megszülettek 10 éve, kb nincs szex. Mert neki csak arra kellett a pasi, hogy legyen gyerek, a szex nem érdekli :)


Na, ha te nem ilyen vagy, akkor persze, hogy érdekel, milyen mással. Nem vagy ribi, de ne is az itteni szűzkisfiúk véleményére adj. Egyrészt szerintem nem vagy szerelmes, másrészt ne állapodj meg addig, amíg nem éled ki ezt a belső késztetést, kíváncsiságot. Ez nem bűn, élvezd az életed, ennyi.

2018. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
#1: Már miért lenne attól ribi, hogy szeretné élvezni a szexet?
2018. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ismered egyaltalan a saját testedet? Tudod, hogy mi okoz örömet? Ha nem, akkor ő honnan tudja? Ha igen, akkor "csak" irányítanod kell.
2018. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves? Azert az eleg alap lenne, hogy oda-vissza menjen. De ezt neki kene mondani, hogy nem jo neked, nem az internet nepenek...
2018. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!