Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrier törés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátom elég komoly szinten sportol az egyetem mellett, lett volna lehetősége egy profi csapathoz igazolnia, az utóbbi fél évet kb. erre tette fel, de az utolsó hónapban egy komolyabb sérülés miatt lemaradt erről..:(

Az elején nagyon látszott rajta, hogy le van törve..most már ahogy épülget fel egyre jobb kedve van, de sokszor amikor olyan sport megy a tv-ben vagy valami, akkor látom, hogy még nem igazán van túl jól, bár ő nem ezt állítja..

Tippek erre az esetre? (feszegessem vele a témát vagy inkább nem?)



2018. jún. 3. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne. Ha nem akar róla beszélni nem fog, ha erőlteted annál jobban fogja fusztràlni. Max annyit, "utoljàra", hogy tudod hogy baromi nehéz lehet ez az egész és semmivel nem lesz kevesebb ha erről beszél neked. És hogy te többet ezt a témát nem akarod felhozni
2018. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne nézzen sportközvetítést, mert lehangolja.
2018. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, adj neki még időt, hogy túl tegye magát a történteken. Hiszen ahogy írod, "javulóban" van. Vegülis, megiscsak egy alma "tört ketté".
2018. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit segítene, ha "feszegetnéd" a témát?

Ha jól értem, annak a karriernek végleg vége - tehát hiába bátorítod, bíztatod

2018. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!