Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a hűség fétis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a hűség fétis?

Figyelt kérdés

Addig a pillanatig érdekel egy férfi, amíg ki nem derül, hogy foglalt. Attól a perctől nem tudok rá férfiként tekinteni, hiába udvarol. Akkor se, ha addig tetszett és vonzódtam hozzá.

Ugyanez van, ha az derül ki, hogy több félrelépése volt. Elszáll az érdeklődésem.

Egy régi felrelèpés esetén még talán adok esélyt az ismerkedésre, de már akkor se vagyok olyan lelkes.

Ez természetesen nálam is így van: kapcsolatban hűséges vagyok. Semmi csak egy csók, semmi internetes flört, igényem sincs rá. Ha a kapcsolat nem menthető, akkor gond nélkül szakítok, nem esek kétségbe, hogy szingli leszek.


Egyre inkább azt látom, hogy ezzel a gondolkodással teljesen egyedül vagyok, és a legtöbb ember szerint nem normális, hogy nekem ENNYIRE fontos a hűség.

Lehet, hogy nekem ez a fétisem? Ha nem találom meg az ennek megfelelő partnert, inkább évekig is egyedül maradok.



2018. jún. 4. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Minden lehet fétis. Merem kockáztatni, hogy cseresznye az orrban fétis is létezik. :D
2018. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel. Viszont én erre sosem gondoltam fétisként.
2018. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez teljesen normális dolog, és nem vagy egyedül ezzel.

F35

2018. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tök ugyanígy vagyok, de nem gondolom fétisnek.

27N

2018. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyanaz 2xf
2018. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális.
2018. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!