Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Egy ideje jóban vagyok egy sráccal az egyetemről(közös baráti kör),mióta hivatalosan megismertük egymást sokat lógunk együtt mindig elmondja ,hogy tetszem neki jól nézek ki ,különlegesnek tart stb.De közben van barátnője én ezt tiszteletben tartom(tartottam volna).Hétvégén elmentünk többen szórakozni végül egész este ketten buliztunk és elcsattant egy csók.Nem mászott rám csak flörtölgettünk ,figyelte ,hogy meddig mehetek el mire reagálok stb és nagyon figyelmes meg kedves volt egész este.A csókról meg az estéről nem esett szó,és nem sokat beszéltünk.A barátnőjéről nem sokat tudok,csak ,hogy ritkán találkoznak meg ,hogy már nem az igazi nem sok szó esik róla.Vajon akarhat tőlem valamit komolyabban is vagy ez csak egyszeri dolog volt?

21l



2018. jún. 4. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Te ebből az emberből komolya kinézel bármi "komolyat"? :D

Ja, lehet, hogy kidobja az előző fix puncit, és te lehetsz a következő, de megnyugodhatsz, hogy akkor melletted ugyanezt csinálja majd. Döntsd el magad, hogy szerinted ez "komoly"-e.

2018. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NDSM ***** válasza:
100%
Szerintem akar tőled valamit. Téged is meg akar kapni. Ha tényleg komoly lenne, akkor el sem kezd veled flörtölni, mert kapcsolata van. Ha tisztelne téged, akkor először lezárja azt és utána kezd neked udvarolgatni.
2018. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 4. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem akar. Az a kérdés, hogy te akarsz- e valamit olyantól, akinek baratnője van és közben nálad is "bepróbálkozik".
2018. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!