Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálják ezt haverjai?

Figyelt kérdés
Ha meglátják hogy közeledek az úton akkor egyből szólnak neki hogy jöjjön gyorsan, mert ott vagyok. Ő pedig mindig nagy mosollyal az arcán köszön meg mikor felpuceron dolgozott akkor megjegyezte, hogy milyen meleg van meg ilyenek. Ez most mi szerintetek? Lehet annak a jele hogy tetszek neki?

2018. jún. 4. 18:02
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:

Édes jó istenem...igen, ez valószínűleg annak a jele.

Hány éves vagy tündi?

2018. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, de viszont azért ketelkedek ebben mert azt mondta régebben hogy nem vagyok az esete de mindig olyan fura dolgokat csinál. Nem tudok rajta kiigazodni..
2018. jún. 4. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Viccet csinálnak belőled. bocs.
2018. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy nem úgy tűnik mintha viccet csinálnának belőlem. Meg ő nem is az fajta aki ilyenekben benne van.
2018. jún. 4. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:

"mikor felpuceron dolgozott akkor megjegyezte, hogy milyen meleg "


Ez tuti szerelmes, főleg, ha februárban mondta ezt.

2018. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-nak igaza van, szívatnak.
2018. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat, szerintem is inkább "szórakozik" veled. A leírás alapján, nem olyannak tűnik, mint aki felne kezdeményezni, ha komolyan "akar" valamit.
2018. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!