Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lessz barátnőm akkor majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lessz barátnőm akkor majd őt nemfogja zavarni hogy én aztszeretném hogy szőrös legyen neki a szeméremdombja? 18/F

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Majd megbeszéled vele. Van, akit zavar, és van, akit nem.
2018. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni vele. De ha odajutsz szeretni fogod így is úgy is.
2018. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a helyesírásod jobban fogja zavarni!
2018. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1%
3 - as szerintem teged meg csak az okos kover nok fognak szeretni akik mindig helyesen irnak!
2018. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy fogja, lehet, hogy nem. Azért remélem, nem a pinaszőr az elsődleges szempont.
2018. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Okos kövér nők akik mindig helyesen írnak" ??? :D itt most mi a sértés, az hogy kövér vagy az hogy okos? Mióta hátrány, ha valaki okos és helyesen ír? :D


Kérdező, sokaknak még kényelmesebb is úgy, szóval ne aggódj. Ha pedig neki csupaszon lesz jobb, hidd el, úgy fogod imádni. :)

2018. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez a legfontosabb, majd olyan barátnőt keresel, akit nem zavar. Első randin, mindig kérdezz rá...
2018. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Így írnál, szőrösen vagy szőrtelenül úgy fejbe csapkodnálak egy helyesírási szótárral, hogy úgy maradnál.
2018. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,szóval engem ne nagyon szeressenek,ha lehet.:D

De hogy meg ne kövezzenek itt a többiek:

ha neki csupaszon tetszik,telibe fogja szarni az óhajodat.:D

2018. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!