Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok zavarban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok zavarban ha meglátom a barátomat? 20L

Figyelt kérdés

Együtt vagyünk 2 hete. Ha reggel meglátom mindig zavarba jövök, alig merek hozzá szólni, volt olyan hogy megsem mertem szólalni...

Egy helyen dolgozunk. Csak azóta van ez így amióta együtt vagyunk. Egésznap őt bámultam amikor még nem voltunk együtt


2018. jún. 4. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem a főnököm
2018. jún. 4. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy! :)

Nem tudom, hogy miért, talán még izgulsz, hogy végre megkaptad és nem akarod elszúrni. Nincs ezzel semmi gond, hamar összeszoktok majd és már 2 méterről fogod lökni neki a dumát. :D

2018. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ez még pár hétig így lesz és szépen ráunsz. De leginkább ő rád.
2018. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már előtte is barátod, de csak vele van ez, vagy ő az első ?
2018. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő az első
2018. jún. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!