Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan a szépség ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a szépség ennyit jelent? Hogy a barátságot, a kellemes időtöltést, a jófej arcokat, mindent eldobtok egy szép nőért, még akkor is, ha az leszar titeket?

Figyelt kérdés

Lehet csak én vagyok nagyon mafla, de nekem ez megér itt egy kérdést.

Szóval elutaztam néhány napra, az egyetem keretei között, és én speciel nem ismertem senkit, vagyis menet közben ismertem csak meg az embereket. De ez volt az általánosa minta a többieknél is.

És a lényeg, volt ott egy lány, az egyik a 4 közül, engem is beleértve, a többiek mind férfiak. Egy szobában aludtunk, szóval értelemszerűen kialakult a jó viszony. Ezzel a lánnyal is. A másik két lány a kérdés szempontjából nem releváns, szóval őket most hagyjuk.

A lényeg, hogy a lányok közül a legtöbb időt ezzel a bizonyos lánnyal töltöttem. Az emberek közül már nem feltétlenül, mert több férfival is beszélgettem sokat.

Nem sokat voltunk, alig pár napot. És amíg én mindenkivel jóban lettem, rengeteget beszélgettem, szimpatizáltak velem, folyton hívtak játszani, stb., addig ez a lány, akivel összebarátkoztam, sokkal csendesebb volt, max 1-1 férfivel lett annyira jóban hogy sokat beszélgessen (velem sokat beszélgetett), sőt kicsit flegma is volt néha, de mivel nem velem, engem ez nem zavart.

Dióhéjban adott volt ez a helyzet, hogy én lettem jóban az emberekkel, míg ő inkább elvonult, velem szimpatizáltak jobban, én voltam mosolygós, ő flegmább. Mégis... Majd elmondom, mi volt mégis.

Mert azért megjegyzem zárójelben, ez a lány egyébként igencsak szép, talán kimondhatom és nem sértek meg senkit, magamat sem, hogy négyünk közül akik mentünk, ő volt vitathatatlanul a legszebb. És ha azt mondom, hívtak engem a többiek játszani, őt is. Rengeteget beszélgettem - vele is próbáltak. Maximum nem jártak sikerrel. Gondolom a kitartást az motiválta, hogy szép volt, meg amúgy normális volt, csak kevésbé társasági, mint mondjuk én.

De utolsó nap, történt, hogy azok a férfiak, akikkel jóban lettünk, választaniuk kellett sok idő eltöltésére köztem és a barátnőm közt. És basszus, mind őt választotta.

Bevallom, ez azért kicsit szíven ütött. Még a barátnőm is meglepődött, miért vele mennek, amikor egyértelműen nem igényli a társaságukat, ellenben velem napok óta nagy spanolás. És engem is. Mielőtt félreértitek, nem a figyelem hiányzott, vagy az hogy körülrajongjanak, semmi ilyesmi! Az fájt, hogy azt hittem, tökre összebarátkoztunk, tökre kedvelnek, de mégis ott hagytak egyedül, egy olyan emberért, aki viszont szarik rájuk, csak azért, mert az szebb. Mert hát, nem titok, ez volt az oka. A barátság, a kellemes időtöltés, értéktelen volt a szemükben ahhoz képest, hogy egy nagyons zép nő társaságát élvezzék - még akkor is, ha az a társaság nem túl szórakoztató. Nekem szórakoztató volt, mer tán jóban voltam a lánnyal, barátnők lettünk, de a férfiakkal nem volt így.

És nem tudom, de árulásnak éreztem. Komolyan otthagytak egyedül. Még az is megfordult a fejemben, hogy talán tökre leszartak végig, és csak azért barátkoztak velem, mert a szép lány barátnője voltam. persze ez már csak ilyen összeesküvés elmélet. Szóval utána és leszartam őket. hazaúton rá se néztem egyikre se. A barátnőmmel voltam, mert ő is leszarta a többieket, a férfiakat, és már innentől én is.


2018. jún. 4. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Na meg szerencse, hogy nem dugadtad meg magad egyik ilyen erdemtelen ferfival se.
2018. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hú, néhol eléggé félregépeltem. Remélem azért átmegy a lényeg.
2018. jún. 4. 23:54
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát szerencse, mondjuk a közelében sem voltunk, nem csajozni/pasizni mentünk (az más kérdés, hogy a flört természetesen jelen volt, az kiirthatatlan).
2018. jún. 4. 23:55
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Éééééés láss csodát elérkeztünk (megint) ahhoz a ponthoz ahol igenis a külső tényezők voltak fontosak. Így van kérdező, a külsőt vették figyelembe nem azt, hogy te ki vagy mi vagy. Ők úgy tekintettek arra valószínűleg, hogy sok idő eltöltése alatt kinek tennék be inkább, ezek szerint határozottan neki mert ha már választani lehet akkor inkább neki mint neked mivel valószínűleg nem vagy annyira szép. Legalábbis én ezt látom férfi szemmel. De én pl. nem azt venném csak figyelembe, hogy ki a szebb hanem, hogy az az ember milyen belülről mert sokra megyek egy olyannal aki visszahúzódó, flegma, nem szociális, képtelen rendes beszélgetésekre stb. Tehát nálam nem minden a külső de ez én vagyok, valószínűleg azok a férfiak másképp gondolkodnak.
2018. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%

Mindketten hasonló módon viselkedtetek csak fordítva. Nyilván egyik srác sem rugdosta volna le magáról egyikőtöket sem, de érezték, hogy úgysem jön össze, hiábavaló erőfeszítés mindkettőtök részéről.

Te közvetlenebb voltál, téged már ismertek, őt nem. Bennük volt a versenyszellem és annak reménye, hogy majd feltörik a héjat és közelebb kerülnek. Meg ahogy írtad, ő volt a legszebb mindenki közül. Ezek összességében nem véletlen, hogy őt választották.

Ha veled csak tök jól elvoltak, de ugyanúgy nem volt esélyük ezért kockáztattak, hátha bejön a dolog vele. Nem jött be, de a biztos kudarcot az 0.1%-os sikerért bekockáztatják a férfiak.

2018. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Lehetséges, hogy ebben részben benne volt az is, hogy őt nem igazán tudták megismerni, amíg téged viszont igen, aztán gondolták, hogy talán így lesz lehetőségük őt jobban megismerni. És igen, sajnos vagy nem sajnos, de a legtöbb embernél számít a külső.
2018. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

Akárhányszor feljövök ide, mindig találok ilyen gyöngyszemeket, mint ez a kérdés is.


"Hogy a barátságot, a kellemes időtöltést, a jófej arcokat, mindent eldobtok egy szép nőért, még akkor is, ha az leszar titeket?"


Egyrészt senki nem volt senkinek a barátja, az, hogy te jófej vagy nem eredményez valami láthatatlan társadalmi szerződést, hogy akkor veled kell eltölteni az időt. Nem "mindent" dobtak el, ahogy te beállítod, simán csak egy adott szituációban azzal a lánnyal akartak lenni, és ez baromira bántja a kis egódat. Ennyi. Innentől kezdve mondhat akárki akármit neked, te világvégének, a "mindenség" eldobásának, a barátság felrúgásának kommunikálsz mindent, mert csak. Az egód megsérült, és ezt csak úgy tudod helyretenni, hogy azokat a férfiakat leírod. Tipikus gyenge emberi reakció.

2018. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy fontos a külső, hogyne. De itt szerintem nem csupán erről volt szó. Te megnyíltál, kozvetlen voltál, szinte egy nyitott könyv amit már mindenki aki akart megismert, úgymond elolvasott, nem tudtál"újat" nyújtani. Viszont a visszahúzódó, néha flegma, nem kitárulkozó, inkább tán picit titokzatos ámde szép lány egy kihívás, érdekes lesz mivel nem tudják milyen is ő, meg akarják ismerni.

Ezt a nők is forditott esetben így tennék. Egy titokzatos idegen mindig érdekesebb mint a már megismert kedves szomszéd srác, még ha gyakran utólag úgyis kiderül, hogy hibás választás volt. Ilyen az emberi természet. Mindig az ismeretlen kell, meg annak van ára amit nem lehet csak úgy megkapni, hanem meg kell érte küzdeni.

2018. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
A másik ket lány meg mehet szerinted is a levesbe. Nekem ez az egész csak csajos rivalizálásnak tűnik. A te részedről. Te akartál mindent uralni.
2018. jún. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Bezzeg, ha felcserélt nemekkel lenne kiírva a kérdés...
2018. jún. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!