Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb 2 hónapja szemèlyesen nem találkoztam de fb beszèlünk de csak akkor ha èn ráìrok. Èn kèrdezek Ő válaszol ( ritkán kèrdez) De bő hosszú válaszokat ad ha èrdekli tèma. Mondtam már hogy találkozunk kb. 4-szer próbáltam meg de mindig dolga volt. Azt nem èrtem hogy mèrt ìr vissza mèrt nem tilt le vagy küld el a francba ha nem èrdeklem. Meg kèrdztem hogy nem-e zavarja hogy ìrok Neki azt mondta hogy nem. Foglalkozak mèg vele vagy hagyjam bèkèn?

2018. jún. 5. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tilt le, meg nem bunkó, mert mint mondta, nem zavarja, ha írsz. De ettől ne várj csodát, ha már négyszer visszautasította a találkozást, akkor nyilvánvalóan nem akar tőled semmit. Ez sehová sem fut ki,es neked lesz rossz, mert te többet szeretnél. Nőként, fordított esetben nem írnék neki többet, nem szeretem az egyoldalúságot.
2018. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ő nem akar tőled semmit se. Ergo felesleges köröket futsz. Keress olyan lányt, aki szintén érdeklődik irántad.
2018. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyoldalúnak tűnik az érdeklődés. Persze, nem zavarja, ha írsz neki, válaszol is, de ha mar 4- szer "kibújt" a talalkozás alól, akkor aligha akar ennél többet.
2018. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dolgom ilyennel. Azt várja, hogy begurulj és kifakadj, hogy ő sosem ér rá találkozni, szóval nem is akar. Na akkor fogja azt válaszolni, hogy ő amúgy akart volna, de egy ilyen kirohanás után elment a kedve. Csak hogy még te érezd magad szarul a végén.
2018. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő után csupán ennyi történt, akkor az azt jelenti, hogy max jó vagy neki "oldalkocsinak". Hagyjd nyugodtan egy ideig, aztán ha akar valamit, akkor úgyis ő fog kezdeményezni... Ha pedig nem kezdeményez, akkor kuka...
2018. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!