Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még manapság olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még manapság olyan ember (férfi és nő), aki a párja mellet nem flörtöl, ismerkedik társkeresőn, facebookon stb. , vagy akár élőben is?

Figyelt kérdés
Le lehez szokni az ilyesmiről manapság, amikor annyi felé lehet ismerkedni, és mindenütt azt szajkózzák, hogy ne elégedj meg a középszerűvel, még a jóval sem, mert mindig van még jobb, és te azt egyébként is megérdemled? Mit gondoltok erről?

2018. jún. 5. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a párom,, vak nem vagyok, látom, ha egy férfi jóképű, de én a baratomat valasztottam, ha éreznék is késztetést flörtölésre, akkor sem tenném, hiszen fordított esetben nekem is rosszul esne.

23/N

2018. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szokásom, meg a páromnak se.

Sose értettem... Ha nem jó a párom, akkor minek vagyok vele? Ha meg jó, akkor minek akarnék mással ismerkedni?

2018. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok, de szerintem sokan vagyunk így


hát nekem elég nehéz lenne jobbat találni, mint a mostani barátnőm :)

elég szép, okos, aranyos lány aki nagyon szeret

max "hátránya" annyi lehet mással szemben, hogy ő még most kezdi az életet, más meg már X éve dolgozik és sok téren jártasabb, de én nem várok egy 20 évestől 30 év munka tapasztalatot :D


exeim messze nem voltak ilyen szinten külsőre-belsőre sem, mint ő, mégsem éreztem akkora hiányt, hogy legyen ennyire szép és okos barátnőm


én nem cserélném le a barátnőmet senkire, őt szeretem


szingliként sem flörtöltem nagyon, ismerkedés alatt okés, de úgy random nem, valahogy nem az én stílusom

2018. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én nem tennék ilyet, ha lenne párom. Érzelmileg túl konzervatív vagyok. Egyébként sem tudok egyszerre két emberre összpontosítani. Ha koncentrálok valakire, akkor csak rá, más nem fér bele.
2018. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
2018. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A férjemmel 8 éve vagyunk együtt, netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. Mióta összejöttünk, egyikünk sem ismerkedik màssal. Az ismerkedésnek , flörtölésnek tàrskereső célja van, mi pedig megtalàltuk a tàrsunkat egymàsban. Akkor meg minek? Hülyíteni senkit nem fog egyikünk sem. Őszintén, jobb dolgunk is van, mint erre időt pazarolni. Nyilvàn azért vagyunk együtt mert szeretjük egymàst és mindent megadunk egymàsnak amire vàgyunk, tehàt nem kell màs. Annàl nem létezik jobb, mint amikor az igazi testi- lelki tàrsadat talàlod meg. Ki az a hülye aki ezt feladnà a bizonytalanért vagy egy- egy numeràért? Semmilyen szinten nem érdekel màsik pasi, őt pedig màs nő. Ha érdeklődnénk màsok irànyàba, rég nem lennénk együtt.
2018. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én flörtölésre alkalmatlan vagyok, nehezen tudom kezelni, felismerni mások interakcióit.
2018. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem flortolok komoly szandekkal, de par kollegaval belefer a vicces csipkelodes. Senkivel nem akarok ismerkedni se semmi egyebet. A parom reszerol se zavar az ilyesmi.
2018. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Barátommal már 2 éve együtt vagyunk, és én nem szoktam mással flörtölni, ismerkedni.

Elég fiatal vagyok, 20 éves lány, de úgy érzem, örökké mellette tudnék maradni.

Szerintem ő sem cserélne le, mindig mondja, hogy milyen jó vagyok. És ő is épp jó nekem.

Annyi, hogy én még nem dolgoztam, csak diák munkát végeztem, most egyenlőre a tanulmányaimra koncentrálok. Talán ez picit zavaró lehet, mert ő már régen dolgozik, és szerintem nem tudja eldönteni, "dolgos" vagyok-e, de mire oda jutok, alig várom, hogy bizonyítsak.

2018. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Kérdés, mi számít flörtnek. Valakinek már az is, ha mosolyogva és lelkesen fogadok egy bókot meg elbeszélgetek ellenkező neművel. Na, ilyen "szinten" flörtölök, de ezt a határt nem lépem át. Nem incselkedem, nem mondok erősen félreérthető poénokat, nem érek hozzá a másikhoz.


Ismerkedni meg társkeresőn csetelni nem szoktam, nincs is igényem rá és a párommal szemben lenne megalázó. Nekem a párom a lehető legjobb... ha már úgy érzem, hogy nem, akkor szakítok előbb.

2018. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!