Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megverni egy lányt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megverni egy lányt, mert kikosarazza a pasit? Lányok ilyen helyzetbe mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak olyan pasik, akik annyira frusztráltak, hogy neki mennek az olyan nőknek, akik visszautasítják?
2018. jún. 7. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ingyenessé kéne tenni a női önvédelmi képzéseket...
2018. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Orvoshoz el látlelet felvetet és feljelentés. Az meg, hogy van e ilyen pasi: biztos van. A többség nem ilyen, szerencsére én és a környezetem nem találkozott még ilyennel, de visszautasításra magából kiforduló verbálisan agresszív férfivel szerintem minden nő találkozott már. Én is voltam már egyik pillanatról a másikra szépségből büdös k... csak mert nem akartam randizni valakivel.
2018. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Látleletet, feljelentés. Az ő érdekében jobban jár, ha előbb tálalja meg a rendőrség, mint a családom...

Aztán amíg leüli a két évét, lesz ideje elgondolni, hogy milyen az, ha valaki meg akarja dugni, és nem mondhat nemet...

2018. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Anno az exem odavágott a falhoz amikor szakítottam vele és rám is fejelt. Úgy szájbevertem, hogy felszakadt a szája és dőlt belőle a vér. Azóta nagyobbat is tudok ütni és megtanultam megvédeni magam, szóval valószínűleg most is hasonlóképpen tennék.
2018. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként azt gondolom, hogy az ilyen cselekedet az már nagyon az alja... De sajnos én is hallottam már ilyenről. Látleletet kell vetetni, aztán feljelenteni...
2018. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

A környezetemben szerencsére még nem fordult elő ilyen. De vannak sajnis ilyen primitív aljadékok.

Rendőrégi feljelentés azonnal és bírói végzés, hogy a közeledbe se mehessen.

2018. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
lol hova fajul a világ...van szerintem van az a szint mikor megbocsátható egy pofon...bár én még nem tettem meg... inkább telefonon rendeztem le a nézet eltérést(magyarul felhívtam)de azért mert valaki nem jön össze a másikkal vagy mert szakít mert szar a kapcsolat megütni bárkit is elég hihetetlennek tűnik.Az ilyen embereket bezáratnám mert valszeg másokra is veszélyessek.
2018. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Fura. Off.

Egyszer mentem az utcan. Valahol az Andrasy korul setaltam.

Volt egy lany a baratjaval, setaltak es jott veluk szembe egy srac, a lany csak egy pillantast vetett ra, szoval nem “szopta le a szemeivel” semmi ilyesmi, csak jott veluk szembe es ranezett. Erre a baratja, elkezdett orjongeni, te ku**a, te ri**nc, hogy volt merszed ranezni. (Na itt neztem nagyot, hogy volt merszed ra nezni, itt akkorat rohogtem szerencsetlenen) meg utana neki akart menni a sracnak, szegeny srac meg szerintem eszre se vette a csajt, o csak ugy ment az utcan. Aztan jott a feltekeny sracnak az anyja, mert tavolrol latta, hogy mi van es ott csititgatta a gyereket, hogy “de nem nezett ra, hagyjad mar, de nem nezett ra” erre o, de ranezett, igenis ranezett es elkezdett sirni a srac, marmint ez a feltekny.


Uhhh...hat szep kis emberke volt....furcsa volt latni a feltekenyseg es az onbizalomhiany ezen mely formajat.

2018. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Régen anyám egyik élettársa becsicsentve tért haza. Anyunál betelt a pohár és elmondta hogy itt különválnak az útjaik. A pali akorát lekvert anyunak, hogy a padlóra szédült. Én arra jöttem haza a suliból, hogy anyám a padlón fekszik a pasija meg a feje felett fröcsög rá minden szépet. Amikor észrevette hogy megjöttem én az arcába rúgtam az ajtót. Ezen meglepődött én meg megmondtam ha nem akarja hogy a rendőrség itt találja akkor most eliszkol. És el is ment.


Sajnos sokszor kellett magam megvédeni mert nagyon rossz környéken nőttem fel. De megtanultam kiállni magamért. És a legtöbb embert csak addig mer elmenni amíg nem ütközik ellenállásba. Ha visszanyal a fagyi akkor már meg tudják gondolni 20x is hogy belemenjenek-e ilyenbe.

2018. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!