Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány nem akar komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány nem akar komoly kapcsolatot. Miért ilyen divat manapság a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást 3 éve és voltunk már egyszer se veled se nelküled kapcsolatban, legalább is nekem az volt, mert szerettem végig, de neki csak szex.

Most egy jó 4 hónapja felkerestem, mert nagyon hiányzott és tudtam, hogy nincs senkije. Nagyon örült neki, sokkal közvetlenebb volt és már úgy érzem ragaszkodik is hozzám. Bemutatott a barátnőinek is meg a családjának és vannak közös programok, nem csak szex.

De ha előjön, hogy lehetne ez komolyabb is azt mondja nem akarja,neki jó így.

Nem arról van szó, hogy ribi vagy ilyesmi. Posztolt is már közösképet nyilvánosan meg minden, csak szerinte ha kimondanánk, hogy ez kapcsolat az rontana a dolgokon.

Nyilván nekem is jobb ez, mint amikor még semmi se volt, de nem is az igazi.

Miért mondják, hogy a pasik szemetek amikor manapság a lányok is ilyenek?


2018. jún. 10. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb ember fél elköteleződni, mert az a nehezebb út.

Ehelyett élik a könnyed életet a saját egójuk irányításával, hisz az a könnyebb, nincs elköteleződés, nincs felelősség..stb.


Egyébként biztos nincs benned semmi plusz, amiért azt mondaná neked kapcsolatra, hogy oké.

2018. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szoval vannak közös programjaitok bemutatott a családnak szex is van jól érzitek magatokat egymással szerinted ez mi ha nem egy kapcsolat? minek kell kérdezgetni hogy most ez egy kapcsolat e. hát megértem a csajt mert ez így annyira béna.
2018. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, én, soha nem hívtam egy lányt sem randira, soha nem mondtuk, hogy kapcsolat innentől és lám, van feleségem, gyermekem.
2018. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért tud összefeküdni veled, mert tudja érzelem mentesen csinálni.

Csak jól érzi magát, addig ameddig nem talál olyat, aki iránt érez is valami komolyabbat.

Én a helyedben nem gondolnék bele többet, keresgélnék mellette.

2018. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

"Nem arról van szó, hogy ribi vagy ilyesmi."


De

2018. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

"Miért mondják, hogy a pasik szemetek amikor manapság a lányok is ilyenek?"


Mert a nőket szidni nem szalonképes, a férfiakat meg de.

2018. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem akarnak komoly kapcsit mer a sok mocsok pasi mindig átb*ssza őket...
2018. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Klausztrofóbia.

Az elmúlt 5000 évben a férfi gyalázatosan bánt a nővel, ettől fél ő is, ez benne van a kollektív tudattalanban.

Te mit szeretnél tőle?

Talán házasodni?

Talán elvársz tőle valamit, amit ő nem akar?

2018. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!