Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már azelőtt letiltott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már azelőtt letiltott, hogy írhattam volna neki. Milyen megalázó ez már, nem?

Figyelt kérdés
Minap megnėztük egymás adatlapjait egy lánnyal, aztán ma reggelre látom, hogy ő újra megnézte az enyémet, gondoltam hát írok neki. Erre kiderül, hogy már le is tiltott, az adatlapjára sem tudok belépni. Tehát azért nézte meg másodjára a lapomat, csak hogy letilthasson. Hát azért ez már pofátlanság, nem? És megalázó. Mit gondoltok?

2018. jún. 11. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom megnézte a tiedet, de nem voltál szimpatikus neki, aztán te láttad, hogy megnézte a tiedet, ezért megnézted az övét. Ezután látta, hogy megnézted őt, de mivel nem voltál szimpatikus, inkább előre tiltott.


Mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy eldöntse kivel ismerkedjen, ő nem akart veled ismerkedni, fogadd el.

2018. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Miért megalázó?


Az a lány számodra kvázi vadidegen. Eldöntötte, hogy nem akar veled ismerkedni, pont. Nem is kötelező mindenkivel megismerkedni, akinek rátévedünk az adatlapjára.


Ha egy régi ismerősöd lenne, és csúnyán elutasítana a szerelmi vallomás után, meg letiltana, akkor arra azt mondanám, hogy tényleg megalázó. Akkor értenélek. Így nem értelek. Nem mindegy, hogy az a vadidegen nő mit csinál? Majd lesz másik.


22/N

2018. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az offért, de itt most valami tárkeresőről van szó?
2018. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, társkereső, nem pedig facebook. Tulajdonképpen tök mindegy kellene legyen, engem mégis rosszul érintett, mert ugyan mi történt volna ha írok neki, legfeljebb nem válaszol, de ez így megalázó szerintem.
2018. jún. 11. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Értem! Talán sokan ráírogatnak, és már belefáradt ebbe, ezért megelőzte a dolgot. Elhiszem hogy rosszul érint, de szerintem ezzel bizonyította is a csaj, hogy egy p.csa...
2018. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
meggondolta magát, van ilyen, menj tovább
2018. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno azért tiltottam le mindenkit, aki nem tetszett, hogy böngészésnél ne dobja fel őket állandóan újra és újra.

Szerintem itt is valami hasonlóról lehet szó.

2018. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Tudod mi a pofátlanság és megalázó? Kéretlenül nyomulni. Vedd tudomásul hogy nem jössz be neki.
2018. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
33 éves nő vagyok, elkezdtek bepróbálkozni társkeresőn az 50+ éves férfiak, akik engem nem érdekelnek, elkezdtem őket letiltani, hogy esélyük se legyen megtalálni. Hiába állítottam be az elején, hogy ne adjon ki találatnak bizonyos korosztályon kívülieknél, valahogy mégis megtalálnak, szóval akkor ha csak tiltással tudom elérni, hogy ne lássanak, akkor végigpötyögöm.
2018. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

"Tudod mi a pofátlanság és megalázó? Kéretlenül nyomulni. Vedd tudomásul hogy nem jössz be neki."


Mert egy társkeresőn mit kellene csinálni a kérdezőnek? Várni a messiást?

2018. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!